Tworek: Mamy wszystko w swoich rękach, a zbyt łatwo to wypuszczamy

redakcja

Autor:redakcja

15 maja 2022, 15:43 • 2 min czytania

Reklama
Tworek: Mamy wszystko w swoich rękach, a zbyt łatwo to wypuszczamy

Po raz kolejny w tym sezonie Śląsk Wrocław zaliczył potknięcie. Miał już Stal Mielec na tacy. Długo prowadził, ale dwa błędy w końcówce meczu sprawiły, że ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem. To oznacza, że nadal ekipa z Wrocławia musi oglądać się na resztę, zanim jej utrzymanie stanie się faktem.

Reklama

Trener Śląska Wrocław podsumował dzisiejszy mecz ze Stalą Mielec w następujący sposób:

– Jesteśmy bardzo źli po dzisiejszym spotkaniu, być może powinienem użyć nawet mocniejszych słów, ale tak w tej chwili się czujemy. Do ostatniej minuty mieliśmy w swoich nogach i głowach wszystko, co pozwoliłoby wywalczyć upragnione trzy punkty. W ostatniej straciliśmy dwa punkty, żałujemy też sytuacji, w której można było zakończyć to spotkanie wcześniej. Najważniejsze, żebyśmy po tych dzisiejszych emocjach przygotowali się do ostatniego meczu z Górnikiem Zabrze (…) Teraz wszyscy będą zwracać uwagę na mecz Wisły. Wracając do Wrocławia również będziemy się tym interesować. Najważniejsze jednak, żebyśmy patrzyli na siebie. Mamy wszystko w swoich rękach, a zbyt łatwo wypuszczamy to, co było bardzo blisko.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Fot. Newspix

Reklama

 

 

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

AbsurDB
3
Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank