Gerard Romero: Frenkie de Jong na 95% odejdzie z Barcelony do Manchesteru United

redakcja

Autor:redakcja

11 maja 2022, 23:15 • 1 min czytania

Reklama
Gerard Romero: Frenkie de Jong na 95% odejdzie z Barcelony do Manchesteru United

Ten news był zapowiadany od kilku godzin. Kataloński dziennikarz Gerard Romero zapowiadał, że coś dużego może się dziś wydarzyć i faktycznie tak się stało. Frenkie de Jong ma latem odejść do Manchesteru United, a Barcelona ma dostać za Holendra 70-80 mln euro.

Reklama

Romero tłumaczy, że Barca jest zmuszona do odejścia pomocnika z uwagi na sytuację ekonomiczną klubu. De Jong zawodnikiem Blaugrany jest od 1 lipca 2019 roku. Do tej pory rozegrał 138 meczów, w których strzelił 13 goli i miał 17 asyst. Blisko trzy lata temu kataloński klub zapłacił za niego 86 mln euro Ajaksowi Amsterdam.

W tym sezonie 24-latek wystąpił w 45 spotkaniach Barcelony we wszystkich rozgrywkach. Zdobył cztery bramki i miał pięć asyst.

Transfer ma być dopięty już na 95%. Wszystko powinno być dogadane na dniach. Gerard Romero uchodzi za jedno z najbardziej wiarygodnych źródeł, jeżeli chodzi o informacje na temat Barcelony.

WIĘCEJ O BARCELONIE:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank