Łakomy na dłużej w Zagłębiu Lubin

redakcja

Autor:redakcja

10 maja 2022, 14:54 • 1 min czytania

Reklama
Łakomy na dłużej w Zagłębiu Lubin

Łukasz Łakomy wypełnił odpowiedni zapis w kontrakcie, co oznacza, że jego umowa z Zagłębiem Lubin została przedłużona do czerwca 2023 roku.

Reklama

 – Czuję się bardzo dobrze, cieszę się, że zostaję w Lubinie na kolejny sezon. To był mój debiutancki sezon, w którym nabrałem sporo pewności siebie. Wierzę, że w przyszłym pokażę jeszcze więcej niż dotychczas i swoją grą przyczynię się do dobrych wyników osiąganych przez zespół – cytuje go oficjalna strona „Miedziowych”.

21-letni pomocnik przed tym sezonem przyszedł do Zagłębia z Legii Warszawa, w barwach której nigdy nie zadebiutował. Grał jedynie w juniorach i trzecioligowych rezerwach. Do składu lubinian przebił się pod koniec ubiegłego roku. Wiosną przełomem dla niego był bardzo udany mecz z Wisłą Płock (gol i asysta). Od tej pory Łakomy ma już praktycznie pewne miejsce w składzie.

WIĘCEJ O ZAGŁĘBIU LUBIN:

Fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank