Adam Buksa z golem w czwartym meczu z rzędu [WIDEO]

08 maja 2022, 09:03 • 1 min czytania 3 komentarze

Gola dla Portland Timbers zdobył Jarosław Niezgoda, ale nie było to dziś jedyne polskie trafienie w MLS. Z kolejnej bramki w barwach New England Revolution cieszył się Adam Buksa.

Adam Buksa rozegrał cały mecz przeciwko Columbus Crew. Spotkanie na początku nie układało się po myśli zespołu Polaka. Goście wyszli na prowadzenie i New England Revolution musiało gonić wynik. Dopiero w 70. minucie do wyrównania doprowadził DeJuan Jones. Gola na 2:1 dla gospodarzy strzelił Polak. Wykorzystał dośrodkowanie Sebastiana Lletgeta i głową skierował piłkę do bramki. W 89. minucie trafienie na 2:2 zaliczył Erik Hurtado, więc po raz kolejny drużyna Polaka straciła cenne punkty i w tym momencie zajmuje dopiero jedenastą lokatę w konferencji wschodniej.

Buksa w tym sezonie dość długo czekał na pierwsze gole, ale od pewnego momentu kontynuuje dobrą serię. Dziś trafił w czwartym kolejnym meczu MLS. Po jedenastu kolejkach ma na koncie cztery bramki i dwie asysty.