Fernandinho po sezonie odchodzi z Manchesteru City

redakcja

Autor:redakcja

12 kwietnia 2022, 15:28 • 1 min czytania

Reklama
Fernandinho po sezonie odchodzi z Manchesteru City

Podczas konferencji prasowej przed rewanżem z Atletico pomocnik Manchesteru City, Fernandinho zakomunikował, że nie przedłuży umowy z klubem i latem odejdzie. 

Reklama

Pep Guardiola chciał zatrzymać 36-letniego Brazylijczyka i namawiał go do podpisania nowego kontraktu, ale piłkarz zdecydował inaczej. Zapowiedział, że wróci do ojczyzny i nadal będzie chciał grać.

Fernandinho barwy „The Citizens” reprezentuje od lata 2013 roku. Dotychczas rozegrał 373 mecze, w których zdobył 25 bramek. W tym sezonie regularnie siedzi na ławce, ale jeśli gra (13 spotkań w Premier League, 5 w Lidze Mistrzów), często zakłada opaskę kapitana.

WIĘCEJ O ANGIELSKIEJ PIŁCE:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank