Guardiola instruował chłopców od podawania piłek. Nagrał dla nich filmik

redakcja

Autor:redakcja

07 kwietnia 2022, 14:23 • 1 min czytania

Reklama
Guardiola instruował chłopców od podawania piłek. Nagrał dla nich filmik

Pep Guardiola to trener, który dba o każdy szczegół. Naprawdę o każdy. Przed wtorkowym meczem w Lidze Mistrzów hiszpański trener instruował nawet… chłopców od podawania piłek.

Reklama

Szkoleniowiec Manchesteru City zdawał sobie sprawę z tego, że Atletico będzie chciało grać na przeczekanie i wykorzysta każdy moment, w którym może ukraść trochę czasu. Chciał na każdy możliwy sposób zwiększyć dynamikę meczu. 

PARTNEREM PUBLIKACJI O LIDZE MISTRZÓW JEST KFC. SPRAWDŹ OFERTĘ TUTAJ

Według informacji „The Athletic”, Guardiola osobiście spotkał się z przedstawicielami akademii, którzy mieli poinstruować chłopców od podawania piłek, by ci jak najszybciej kierowali je do wyrzucających aut zawodników – niezależnie od tego, w którą stronę był zarządzony stały fragment gry. Żeby jeszcze bardziej zmotywować chłopaków, Guardiola nagrał specjalny filmik, w którym uświadamiał ich, że są częścią taktyki Manchesteru City.

Guardiola nie pomylił się – Atletico Madryt postawiło na własnej połowie prawdziwy autobus. Manchester City wygrał pierwsze starcie 1:0.

Reklama

WIĘCEJ O LIDZE MISTRZÓW: 

Fot. newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank