Przejście Roberta Lewandowskiego do Barcelony przestaje być tylko medialną plotką. Włoski dziennikarz Fabrizio Romano w swoim podcaście „Here We Go” powiedział, że agent Roberta Lewandowskiego – Pini Zahavi rozpoczął rozmowy z Blaugraną w sprawie letniego transferu polskiego napastnika.

Fabrizio Romano: Barca rozpoczęła rozmowy z Zahavim ws. Lewandowskiego

Przypomnijmy, że umowa Lewego z Bayernem Monachium wygasa 30 czerwca 2023 roku i zbliżające się letnie okno transferowe może być ostatnim, w którym mistrzowie Niemiec mogliby liczyć na atrakcyjną kwotę odstępnego za kapitana reprezentacji Polski.

Monachijczycy zdaniem Romano nie chcą stracić naszego rodaka, oddając go jakiemuś innemu klubowi, jako wolnego zawodnika i dlatego transfer już najbliższego lata jest jak najbardziej realny. Według włoskiego dziennikarza Bayern nadal nie rozpoczął negocjacji z Lewandowski w sprawie przedłużenia kontraktu.

Ponoć Zahavi przedstawił Barcelonie, że 33-letni Polak oczekuje od Barcelony przynajmniej trzyletniej umowy. Miałoby to oznaczać, że kataloński klub nie traktuje jego klienta, jako rozwiązanie krótkoterminowe.

 

WIĘCEJ O ROBERCIE LEWANDOWSKI:

Fot. Newspix

Weszło
26.09.2022

Szczęsny, ufam tobie. Kiwior to nasz najlepszy stoper [NOTY]

Jeden z najlepszych występów w reprezentacyjnej karierze Wojciecha Szczęsnego. Jakub Kiwior udowadniający, że na ten moment jest naszym najlepszym stoperem. Karol Świderski przyklepujący status „drugiego po Lewandowskim”. Kolejny świetny występ Zielińskiego. I absurdalny mecz w wykonaniu kapitana. Oto noty, jakie wystawiliśmy reprezentacji Polski za mecz z Walią. Walia – Polska. Noty dla naszych reprezentantów WOJCIECH SZCZĘSNY – 8 Rozegrał jeden z najlepszych meczów w karierze reprezentacyjnej. […]
26.09.2022
Suche Info
26.09.2022

Michniewicz: W dywizji A można najeść się wstydu, ale trzeba uczyć się od najlepszych

Czesław Michniewicz zabrał głos po meczu Polski z Walią. Selekcjoner biało-czerwonych na antenie „TVP Sport” skomentował grę naszej drużyny, odniósł się także do utrzymania w dywizji A. Kilka wątków rozwinięto na konferencji prasowej. – Zagraliśmy nieźle. Psychicznie byliśmy na właściwym poziomie po słabym czwartkowym meczu. W pierwszych minutach Walia przeważała, ale wróciliśmy do gry, wiedzieliśmy, że to ustanie, jeśli nie stracimy bramki. Drużyna funkcjonowała dobrze, nawet Żurkowski, który mniej gra w klubie, […]
26.09.2022
Weszło
25.09.2022

Cztery rzeczy, które wiemy po Walii. Mamy stopera i napastnika numer dwa

Wygrana w Cardiff z Walią (1:0) pozwoliła reprezentacji Polski utrzymać się Dywizji A Ligi Narodów. Ponadto selekcjoner Czesław Michniewicz znalazł odpowiedzi na kilka pytań. Dowiedzieliśmy się na przykład, że Jakub Kiwior stał się podstawowym środkowym lewym stoperem, a Karol Świderski prowadzi w castingu na partnera Roberta Lewandowskiego w ataku naszej kadry. Oczywiście wiemy i pamiętamy, że to wciąż tylko wygrana z Walią, która nam generalnie leży, ale mimo wszystko przynajmniej kilka plusów […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski: Cel minimum wykonany. Nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystany

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, skomentował spotkanie z kadrą Walii. Niemal tradycyjnie już napastnik zaznaczył, że w ofensywie możemy spisywać się jeszcze lepiej niż obecnie. – Cel minimum został zrealizowany, utrzymaliśmy się w dywizji A. Dzisiaj zagraliśmy prościej i bardziej efektywnie. W ofensywnie nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystywany, mamy problemy, żeby stworzyć klarowne sytuacje, przejść większością zawodników na połowę rywala. To jest rzecz, nad której poprawą […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Szczęsny: Mogliśmy zagrać jeszcze 90 minut i nie stracić gola

Wojciech Szczęsny skomentował mecz reprezentacji Polski z Walią w „TVP Sport”. Bramkarz biało-czerwonych mówił m.in. o tym, jak ocenia swoją dyspozycję w tym spotkaniu. – Dobrze czujemy się, gdy trzeba dowieźć wynik do końca meczu. Gramy charakternie, ambitnie, nie próbujemy niesamowitej piłki — tak wyglądała druga połowa. Udało nam się strzelić bramkę i wydawało nam się, że możemy grać nawet kolejne 90 minut i nie stracić gola – powiedział Wojciech Szczęsny […]
25.09.2022
Weszło
25.09.2022

W środku pola znów to samo. Krychowiak – nie, obok niego – kto?

Jest takie mądre powiedzenie po meczach reprezentacji, że „dziś największymi wygranymi są ci, którzy nie grali”. I co mecz mamy wrażenie, że największym zwycięzcą w walce o miejsce w środku pola jest akurat ten pomocnik, który tym razem nie zagrał. Po meczu z Holandią domagano się Żurkowskiego zamiast Linettego. Dziś z Walią zagrał Żurkowski i zawiódł. To teraz czas jeszcze na Klicha i Góralskiego, byśmy ponownie powiedzieli – nie wiemy kto ma zagrać obok Krychowiaka, a najlepiej, jakby […]
25.09.2022
Suche Info
26.09.2022

Michniewicz: W dywizji A można najeść się wstydu, ale trzeba uczyć się od najlepszych

Czesław Michniewicz zabrał głos po meczu Polski z Walią. Selekcjoner biało-czerwonych na antenie „TVP Sport” skomentował grę naszej drużyny, odniósł się także do utrzymania w dywizji A. Kilka wątków rozwinięto na konferencji prasowej. – Zagraliśmy nieźle. Psychicznie byliśmy na właściwym poziomie po słabym czwartkowym meczu. W pierwszych minutach Walia przeważała, ale wróciliśmy do gry, wiedzieliśmy, że to ustanie, jeśli nie stracimy bramki. Drużyna funkcjonowała dobrze, nawet Żurkowski, który mniej gra w klubie, […]
26.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski: Cel minimum wykonany. Nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystany

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, skomentował spotkanie z kadrą Walii. Niemal tradycyjnie już napastnik zaznaczył, że w ofensywie możemy spisywać się jeszcze lepiej niż obecnie. – Cel minimum został zrealizowany, utrzymaliśmy się w dywizji A. Dzisiaj zagraliśmy prościej i bardziej efektywnie. W ofensywnie nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystywany, mamy problemy, żeby stworzyć klarowne sytuacje, przejść większością zawodników na połowę rywala. To jest rzecz, nad której poprawą […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Szczęsny: Mogliśmy zagrać jeszcze 90 minut i nie stracić gola

Wojciech Szczęsny skomentował mecz reprezentacji Polski z Walią w „TVP Sport”. Bramkarz biało-czerwonych mówił m.in. o tym, jak ocenia swoją dyspozycję w tym spotkaniu. – Dobrze czujemy się, gdy trzeba dowieźć wynik do końca meczu. Gramy charakternie, ambitnie, nie próbujemy niesamowitej piłki — tak wyglądała druga połowa. Udało nam się strzelić bramkę i wydawało nam się, że możemy grać nawet kolejne 90 minut i nie stracić gola – powiedział Wojciech Szczęsny […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Polska zostaje w dywizji A. Kto jeszcze? Niedzielne wyniki Ligi Narodów [WIDEO]

Znamy już komplet niedzielnych wyników Ligi Narodów. Najważniejsze rozstrzygnięcie to oczywiście utrzymanie reprezentacji Polski w dywizji A. Warto jednak spojrzeć na to, co działo się na innych boiskach. Holandia i Chorwacja to dwie drużyny, które awansowały do Final Four Ligi Narodów. Nasi grupowi rywale pokonali Belgię 1:0, choć jeszcze w ostatniej minucie do wyrównania mógł doprowadzić Dodi Lukebakio, który zrobił to: pic.twitter.com/YeM81ls4ns — Big Chance Missed (@ChanceMissed) […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Reprezentacja Polski w pierwszym koszyku przed losowaniem eliminacji EURO!

Wygrana z reprezentacją Walii i korzystne rozstrzygnięcia innych spotkań sprawiły, że kadra Polski będzie rozstawiona w pierwszym koszyku eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Co to oznacza w praktyce? Wiadomo: nie trafimy na jedną z topowych reprezentacji na Starym Kontynencie. Nie jest jednak tak, że zupełnie straciliśmy szansę na wylosowanie mocnego przeciwnika. Koszyki przed losowaniem EURO 2024 prezentują się na ten moment tak. Polska w 1. koszyku przed losowaniem eliminacji EURO 2024 1. koszyk eliminacji […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski do Świderskiego i Polska prowadzi z Walią! [WIDEO]

Duet Robert Lewandowski – Karol Świderski? Top. To po akcji tego duetu, choć zaczętej doskonałym podaniem Jakuba Kiwiora, reprezentacja Polski objęła prowadzenie w meczu z Walią. Świderski od początku spotkania był aktywny, wywalczył kilka rzutów wolnych, ale najważniejsze wydarzyło się w drugiej połowie meczu. Jakub Kiwior odważnie podłączyć się do akcji ofensywnej i z bocznego sektora boiska dograł piłkę do Roberta Lewandowskiego. Ten ściągnął na siebie obrońców […]
25.09.2022
Liczba komentarzy: 19
Subscribe
Powiadom o
guest
19 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ambermozart
ambermozart
5 miesięcy temu

Wtf 34 letni Drewniakowski uratuje karierę?

Bubu
Bubu
5 miesięcy temu
Reply to  ambermozart

Drewno to najprawdopodobniej zawartość Twojej puszki mózgowej… Niestety ciągle żrą je korniki…

observer
observer
5 miesięcy temu
Reply to  Bubu

We łbie siedzi mózgojad i od bardzo dawna głoduje 😉

Klawisz z Pawilonu
Klawisz z Pawilonu
5 miesięcy temu

Nie rozumiem tego. W wieku 30 lat nie poszedł do Realu Madryt, a na stare lata chce iść do Barcelony, która ma spore problemy z pierwszej ligi spadła do trzeciej? Przecież już lepiej zostać w tej pasterskiej niemieckiej lidze i pakować gole Augsburgom i innym pasterzom w ciepełku i z mocną pozycją…

Adam
Adam
5 miesięcy temu

jeszcze rok temu byłby to niezrozumiały pomysł. Ale teraz jako fan Realu muszę przyznać, że projekt Xaviego zaczyna wyglądać obiecująco – pogrom w El Classico, nowi młodzi zawodnicy, którzy zaczynają nadawać charakteru tej drużynie. Pamiętajmy też, że Lewy patrzy już trochę marketingowo na końcówkę kariery. W Bayernie nic już więcej nie ugra pod kątem rozpoznawalności. A Barca? Otwiera sobie drzwi do potężnych pieniędzy teraz i po karierze na całej zachodniej półkuli.

Hubert Dworniok
Hubert Dworniok
5 miesięcy temu
Reply to  Adam

Czyli niejako potwierdzasz, że całą karierę zmarnował na peryferiach fuzbalu?

Johns
Johns
5 miesięcy temu
Reply to  Adam

W Bayernie ma do przebicia rekord Mullera i moze ugruntować swoją pozycję jako legenda klubu, w przyszłości dostać tam dobrą posadę.
Wg mnie głupotą byłoby opuszczanie Bayernu.

Essa
Essa
5 miesięcy temu
Reply to  Johns

On już jest legendą klubu. Nie sądzę, żeby Lewandowski chciał zostać w Bayernie po karierze, jest ustawiony i ma biznesy, które na siebie zarabiają.

Myślę, że RL stosuje słuszną taktykę wymuszenia na Bayernie wzmocnień, bo nie dogonią reszty stawki w LM, jeśli nie zainwestują grubszej kasy we wzmocnienia, skoro wypuszczają Alabę, Boatenga i Suele uzupełniając to tylko Upamecano, a konkurencja wydaje setki milionów euro.

Bubu
Bubu
5 miesięcy temu
Reply to  Johns

Głupota jest myśleć, że piłkarz klasy Levego rozgląda się za posada w klubie piłkarskim jako, kto? Trener trampkarzy?!

Dobry Ryszard
Dobry Ryszard
5 miesięcy temu

Barca i Real wracają na szczyt LM, angole długo sie nie nacieszyli.

Znowu jest tak że Hiszpańskie kluby sobie wyciągają kogo chcą z Europy i podczas El Classico jest 20 najlepszych piłkarzy świata na boisku tak jak w latach 2010-2018

Lecę na piwo
Lecę na piwo
5 miesięcy temu
Reply to  Dobry Ryszard

Coś w tym jest Real 2014-2018 to najlepsza drużyna w historii futbolu

Tak wam powiem
Tak wam powiem
5 miesięcy temu
Reply to  Lecę na piwo

W historii czego? Podziel sie czym bierzesz.

Janusz Ekspert
Janusz Ekspert
5 miesięcy temu
Reply to  Tak wam powiem

no tak, pewnie zupelnym przypadkiem wygrali trzy razu z rzedu LM. Niech zgadnem pewnie Zidane chuj nie trener, a od Ronaldo bedacego fundamentem tego zespolu, lepszy jest argentynski czlapak?

Janusz Ekspert
Janusz Ekspert
5 miesięcy temu
Reply to  Janusz Ekspert

mialo byc „zgadne” oczywiscie.

generał Pinochet
generał Pinochet
5 miesięcy temu
Reply to  Janusz Ekspert

wygrali im sędziowie te trofea.

Essa
Essa
5 miesięcy temu
Reply to  Janusz Ekspert

Coś w tym jest Real 2014-2018 to najlepsza drużyna w historii futbolu

Mistrzowie Hiszpanii:
2013/14 Atletico Madryt
2014/15 FC Barcelona
2015/16 FC Barcelona
2016/17 Real Madryt
2017/18 FC Barcelona
2018/19 FC Barcelona

Hahahaha, ta odklejka kibiców Realu z najlepszą drużyną w historii. Jeden tytuł krajowy w 6 lat, prawdziwa dominacja.

Co za kurwa kalfas pierdolony
Co za kurwa kalfas pierdolony
5 miesięcy temu
Reply to  Dobry Ryszard

Ale z ciebie kurwa imbecyl. Od trzech tygodni wklejasz ten komentarz pod artykułami o Hiszpanii. Weź kurwa zmień płytę, bo już ci wyjaśniono, ze jesteś debilem i nie masz racji.

generał Pinochet
generał Pinochet
5 miesięcy temu

chcą podbić zarobki w Bayernie. Nigdzie nie odejdzie.

Bartek Kiezun
Bartek Kiezun
5 miesięcy temu

Oczywiście, że tak