Sytuacja Kyliana Mbappe jest dynamiczna. Jeszcze nie tak dawno hiszpańskie media twierdziły, że jego przejście do Realu Madryt jest przesądzone. Teraz Francuzi donoszą, że wszystko zmierza ku przedłużeniu umowy z PSG, a lobbować za tym mają były i obecny prezydent Francji.

Naciski polityczne mają wynikać m.in. z tego, że sam emir Kataru chciałby, by Mbappe był piłkarze paryskiego klubu podczas Mistrzostw Świata w 2022 roku. Nie jest tajemnicą, że był prezydent Nicolas Sarkozy jest fanem PSG. Natomiast o Emmanuelu Marconie mówi się, że kibicuje Olympique Marsylii, natomiast według doniesień Romana Moliny również on jest zaangażowany w wywieranie presji na to, by francuski napastnik przedłużył umowę z PSG.
Francuskie media donoszą również, że transfer bez kwoty odstępnego do Realu wcale nie jest przesądzony. Co więcej – źródła blisko PSG donoszą, że Mbappe ma… przedłużyć kontrakt z mistrzami Francji, a do oficjalnego ogłoszenia tego newsa ma dojść w maju.
Obecna umowa Kyliana Mbappe z Paris Saint-Germain wygasa wraz z końcem czerwca.
WIĘCEJ O PSG:
Jak Sarkozy naciska, to „Mbappe welcome to Real Madrid | 2021/2022 Best Goals and Skills [DANZA KUDURO REMIX]”
Negocjator pierdolony.
Mbappe tylko do Legii się nadaje! Do WIELKIEJ LEGII AEJAEJAOOOOOOOO
Aha, jebana kurwa katarska chce, żeby Mbappe został w PSG i wszyscy stają na głowach, żeby się to stało. Jebane sprzedajne kurwy, wystarczy im sypnąć hajsem i stają się szmatami bez honoru. Jebal ich pies. I koza.
w końcu sar-kozy hehehe kumacie
Francja i honor od dawna nie mają ze sobą nic wspólnego.
Francuzi zamordyzm mają we krwi. Bratali się z komuchami, teraz z Arabami + komuchami z rosji, a w czasie pandemii totalny zamordyzm sanitarny. No i pierwsi obok szwabów do pouczania innych jak mają funkcjonować.
Jeśli zostanie oznacza, że jest głupi i zmarnuje najlepsze lata na peryferiach futbolu.
Naciski tych dwóch to wystarczający powód aby się stamtąd zawinąć.
Bardzo dużo będzie zależeć od tego co PSG jako klub zaoferuje Kylianowi. Ogarnięcie tego gwiazdozbioru to priorytet – tam potrzebny jest Zidane i jakaś normalna atmosfera w szatni, a nie bandy milionerów pracujących dorywczo w lokalnym paryskim klubiku.
No, i gdzie jesteście kurwiniści, końfederaci i platfusu z weszlo? Gdzie wasza „odważna” krytyka mieszania się państwa do klubów i finansowania klubów przez państwo?
Bo jak jest o polskich klubach to zaraz zajebane, jaka to patologia, że dokładają się do nich albo posiadają samorządy. Ale jak wielki psg, mbappe, elegancja francja katar to cisza.
Czy Pan mnie wzywał?
Niech oni sie lepiej skupią na tym co sie dzieje na świecie bo na razie im to średnio wychodzi
Makaron znajdzie na to czas w przerwie od wiszenia na słuchawce u putina?
Nawet, jezeli to pompowanie kwoty to nie wroze Mbappe przyszlosci z takim charakterem.