Piotr Parzyszek: – Staram się patrzeć na sytuację realistycznie

redakcja

Autor:redakcja

09 lutego 2022, 10:19 • 1 min czytania

Reklama
Piotr Parzyszek: – Staram się patrzeć na sytuację realistycznie

Piotr Parzyszek nie jest zawodnikiem pierwszego składu Pogoni Szczecin, choć na ligowe warunki to ceniony napastnik, który w niejednej drużynie miałby pewny plac. Sądząc po najnowszej rozmowie z Parzyszkiem, jest jednak gotowy na to, by pełnić mniejszą rolę w Pogoni.

Reklama

Parzyszek powiedział dla oficjalnej strony klubowej: – Staram się patrzeć na sytuację realistycznie. Nasza pierwsza jedenastka jest teraz niezwykle mocna. Na pewno będę gotowy, jeśli trener zdecyduje się ze mnie skorzystać, co pokazałem w kilku ostatnich meczach sparingowych. Zdaję sobie jednak sprawę, jaka w tym momencie jest moja rola w drużynie.

Oczywiście zawsze można zakładać kurtuazję, ale takie są realia – na ławce też potrzeba graczy jakościowych, potrafiących coś dać. W roli dżokera Parzyszek może być wartością dodaną, dając więcej niż jesienią. A też piłkarz najłatwiej zniesie ławkę właśnie wtedy, gdy drużyna jest mocna i walczy o trofea.

Parzyszek w tym sezonie rozegrał 22 mecze, strzelił jedną bramkę. Ostatni raz w pierwszym składzie wyszedł w październiku.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ O POGONI SZCZECIN:

Fot. NewsPix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank