Piękny gol Joao Moutinho. Technika na najwyższym poziomie! [WIDEO]

Jan Piekutowski

Autor:Jan Piekutowski

22 stycznia 2022, 18:24 • 1 min czytania 1 komentarz

W sobotę Wolverhampton zmierzyło się z Brentford. Piłkarze Wilków ostatecznie wygrali z beniaminkiem 2:1 (0:0).

Wynik spotkania otworzył Joao Moutinho. Portugalski pomocnik popisał się pięknym uderzeniem zewniakiem, dając swojemu klubowi prowadzenie.

Już w 70. minucie wyrównał jednak Ivan Toney, który wykorzystał dobrze rozegrany rzut wolny.

Prowadzenie Wilkom przywrócił Ruben Neves, drugi z portugalskich pomocników Bruno Lage’a, który ustalił tym samym wynik spotkania.

Sam mecz zapisał się na kartach tego sezonu Premier League jednak z nieco innego względu. Spotkanie trzeba było przerwać na blisko 20 minut z powodu drona, który pojawił się nad murawą w pierwszej części spotkania.

Porażka oznacza, że Brentford od czterech ligowych spotkań nie potrafi zdobyć punktu. Podopieczni Thomasa Franka zajmują obecnie 14. miejsce w Premier League. Wolverhampton zaś pozostaje na ósmym miejscu, ale do czwartej lokaty traci tylko cztery „oczka”.