Reklama

Zieliński: Emreli jest naszym zawodnikiem

redakcja

Autor:redakcja

17 stycznia 2022, 14:06 • 1 min czytania 20 komentarzy

Dyrektor sportowy Legii Warszawa skomentował dla TVP Sport obecną sytuację związaną z Mahirem Emrelim. Azerski napastnik poinformował klub, że rozpoczyna procedurę rozwiązywania umowy z winy klubu. 

Zieliński: Emreli jest naszym zawodnikiem

Uważam, że to niekoniecznie wina Emrelego, a prawdopodobnie jego doradców. Sądzę, że bardzo źle rozgrywają ten temat. On jest naszym zawodnikiem. Wykorzystywanie incydentu z kibicami pod swoje potrzeby, to próba głupiego działania. On, przede wszystkim, szkodzi sobie, drużynie i postrzeganiu siebie w przyszłości przez inne kluby. To nie był najlepszy ruch z jego strony. Sprawa odbywa się teraz na poziomie dyskusji prawników – powiedział Zieliński.

Odniósł nie także do plotek, mówiących o zainteresowaniu Emrelim tureckich klubów i wstępnych negocjacjach z zawodnikiem:

– Skądinąd wiem, że agenci przedstawiają taką sytuację, że Mahir jest wolnym zawodnikiem, co jest absolutną nieprawdą. Emreli jest graczem Legii Warszawa. Toczy się postępowanie wyjaśniające, w którym uważam, że mamy potężne argumenty przemawiające na naszą korzyść w tym sporze – powiedział dyrektor Legii.

Czytaj także:

Reklama

Fot. FotoPyk

Najnowsze

1 liga

Królewski: Jesteśmy w stanie zorganizować mecz o Superpuchar w Krakowie

Damian Popilowski
9
Królewski: Jesteśmy w stanie zorganizować mecz o Superpuchar w Krakowie

Suche Info

Komentarze

20 komentarzy

Loading...