Legia Warszawa sromotnie przegrała przed własną publicznością z Radomiakiem Radom. Niepowodzenie swojego zespołu skomentował Rafa Lopes.

– Nie wyciągnęliśmy zbyt wiele z pierwszej połowy – przyznał Lopes cytowany przez oficjalny portal Legii. – Dobrze rozpoczęliśmy mecz, tak jak przeciwko Zagłębiu Lubin. Różnica jest taka, że wtedy strzeliliśmy gola, a dziś mimo okazji nam się to nie udało. Radomiak zdobył bramkę po jednej sytuacji, po dograniu z rzutu rożnego. Po tym było im łatwiej. Nastawili się na kontrataki i czekali na nasze błędy. Jesteśmy w trudnym momencie, mamy teraz dwa tygodnie, by spędzić je z rodziną i odbudować mentalność, która pozwoli nam wrócić silniejszymi. Jesteśmy smutni, kibice są smutni. Przed nami teraz czas, by się odbudować, będziemy pracować i wrócimy lepsi. Musimy przywrócić Legię na miejsce, na którym powinna być Legia.
CZYTAJ TAKŻE:
- Frustracja Boruca. Cisnął piłką w kolegę z drużyny [WIDEO]
- Legia przezimuje w strefie spadkowej
- Trener Radomiaka uczczony przez kibiców Legii [WIDEO]
fot. FotoPyk
A wam jak zwykle trudno zrobić cokolwiek 🙂 Co za łajzy 🙂 Ktoś wam bronił byście pierwsi strzelili gola? 🙂
Klasyka, może grajcie tylko z Jagiellonią i Lubinem wtedy bedziecie wygrywac…
Ojejujeju… Wrócicie na swoje miejsce, wrócicie…
Lopes mówi o jednej sytuacji Radomiakowi gdyby wyszły wszystkie sytuacje bramkowe to mógł strzelić jeszcze 2-3 bramki. Legia nie zasłużyła nawet na pól bramki panie Lopes. Ty jeszcze nie grałeś , źle widać było chęci , twoi koledzy nawet chęci nie mieli o umiejętnościach nie wspomnę.
Panie Lopez cóż z tego że Radomiak strzelił pierwsza bramkę po jednej akcji, cóż z tego. Ale strzelił a na tym chyba gra w piłkę nożną polega że wygrywa ten co strzeli więcej bramek. W tej dyscyplinie nie ma pkt. za wiatr, za walory artystyczne. Gra jest prosta strzelasz bramkę wygrywasz tracisz bramkę przegrywasz. Panie Lopez miał Pan że 2 sytuację bramkowe przy wyniku 0:0 i co? I nic. Mieliście w całym meczu 13 strzałów na bramkę Radomiaka i tylko 3 celne. Radomiak miał też 13 strzałów ale 9 celnych. Dostrzega Pan tą różnicę?. Wydaje mi się Panie Lopez że po stracie pierwszej bramki to już mieliście pełno w spodenkach i wasz wzrok był skierowany tylko w jedną stronę na żyletę czy już biegną do was czy jeszcze nie.
Radomiak zepsuł Legii misterny plan na oszałamiające zwycięstwo. Nie dostosowali się do założeń taktycznych Legii wymyślonych w szatni. No normalne chamy z Radomia, nie przeczytali finezji w grze Legii!!