Papszun: – Legia? Planuję już letni obóz, ale z Rakowem

redakcja

Autor:redakcja

22 listopada 2021, 08:49 • 1 min czytania

Reklama
Papszun: – Legia? Planuję już letni obóz, ale z Rakowem

Wczoraj padła wieść o tym, że Marek Papszun jest dogadany z Legią Warszawa. Jedynym warunkiem, żeby taki transfer z Rakowa się ziścił, była zgoda Michała Świerczewskiego. Właściciel klubu z Częstochowy najpierw popełnił wpis na Twitterze, którym dał do zrozumienia, że to raczej nieprawdziwe informacji, a teraz przemówił sam Papszun.

Reklama

– Nic mi na ten temat nie wiadomo. Na tę chwilę jestem trenerem Rakowa i szykuję się do poniedziałkowego meczu z Cracovią. Myślę też o kolejnych spotkaniach i, co więcej, planuję także okres przygotowawczy dla drużyny, również letni. Po prostu pracuję tak, jakbym miał być w Rakowie przez kolejne lata. A co przyniesie przyszłość? Zobaczymy. Na tym etapie nic nie jest wykluczone – powiedział Marek Papszun dla „Sport.pl”.

CZYTAJ TAKŻE:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank