Nagelsmann: – Po raz pierwszy w Bayernie byłem zły

redakcja

Autor:redakcja

20 listopada 2021, 08:57 • 1 min czytania

Reklama
Nagelsmann: – Po raz pierwszy w Bayernie byłem zły

Wczoraj Bayern przegrał z Augsburgiem 1:2. Gola strzelił Robert Lewandowski, ale to nie wystarczyło, żeby pokonać ekipę Rafała Gikiewicza. Julian Nagelsmann nie krył złości z tego faktu, bo wiedział, że schemat porażki wygląda tak samo. Piłkarze znów popełnili proste błędy.

Reklama

– To był pierwszy raz, gdy jako trener Bayernu byłem naprawdę zły. Musimy grać dużo lepiej niż z Augsburgiem. Gratulacje dla nich. Ich zwycięstwo nie było niezasłużone. Przez cały sezon tracimy gole w ten sam sposób. Rozmawialiśmy o tym przed meczem, a później i tak to się stało. Przeciwnik nie miał błyskotliwych momentów, a i tak strzelił nam dwa gole. Tak samo było z Eintrachtem. Zawsze stoję za moją drużyną. To świetny zespół ze świetnymi piłkarzami, ale musimy pracować nad swoimi słabościami. Tracimy zbyt wiele łatwych goli – powiedział trener Bayernu.

CZYTAJ TAKŻE:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

AbsurDB
3
Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank