Napoli nie wpuści polskich kibiców na mecz z Legią

Damian Smyk

Autor:Damian Smyk

13 października 2021, 10:05 • 1 min czytania

Reklama
Napoli nie wpuści polskich kibiców na mecz z Legią

Napoli wydało oficjalny komunikat, w którym informuje, że mieszkańcy Polski nie dostaną pozwolenia na wejście na trybuny podczas meczu włoskiego zespołu z Legią Warszawa. Tym samym planowany wyjazd fanów mistrzów Polski na mecz Ligi Europy został odwołany.

Reklama

Włosi poinformowali o tym na swoim koncie twitterowym. W oświadczeniu czytamy: – Prefektura Neapolu zakazała sprzedaży biletów na stadion im. Diego Armando Maradony mieszkańcom Polski na spotkanie Napoli-Legia, które odbędzie się 21 października.

Ten lakoniczny komunikat oznacza, że klub miał związane ręce, a decyzja zapadła poza nim – Napoli początkowo chciało przekazać Legii pulę wejściówek do sprzedaży dla przyjezdnych. Jak donosi portal Legia.net – legioniści mieli już nawet wynajęte loty czarterowe do Neapolu. Ale w związku z decyzją lokalnych władz ten wyjazd został anulowany. Ostatecznie warszawscy fani nie obejrzą meczu na stadionie z sektora gości, a zespół Legii będzie musiał radzić sobie bez dopingu własnych kibiców.

Mecz Napoli z Legią zostanie rozegrany 21 października. Początek spotkania o godzinie 21.

fot. NewsPix

Reklama
Damian Smyk

Pochodzi z Poznania, choć nie z samego. Prowadzący audycję "Stacja Poznań". Lubujący się w tekstach analitycznych, problemowych. Sercem najbliżej mu rodzimej Ekstraklasie. Dwupunktowiec.

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank