Bonucci: Bardzo przepraszam za swój błąd, kajam się

redakcja

Autor:redakcja

07 października 2021, 14:08 • 1 min czytania

Reklama
Bonucci: Bardzo przepraszam za swój błąd, kajam się

Wczoraj Hiszpanie ograli Włochów w półfinale Ligi Narodów. W pierwszej połowie zabrali rywalom sprzęt i zneutralizowali największe atuty. Włosi byli momentami bezradni, co objawiało się w postaci szeregu błędów. Jednym z nich był faul Bonucciego, który wyleciał z boiska. Dzisiaj obrońca Juventusu przeprosił za to, co zrobił.

Reklama

Jestem na siebie wściekły, bardziej niż wy. Bardzo przepraszam i się kajam. Ale wiem, że Włosi się podniosą i będą silniejsi niż kiedykolwiek – napisał w mediach społecznościowych Leonardo Bonucci.

Włoski obrońca popełnił być może kluczowy błąd dla przebiegu całego meczu. W krótkim odstępie czasu w pierwszej połowie zarobił dwie żółte kartki, zachował się trochę jak junior.

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank