Lewandowski mówi o rzeczach, jakich nauczył się od trenerów

redakcja

Autor:redakcja

25 września 2021, 18:11 • 1 min czytania

Reklama
Lewandowski mówi o rzeczach, jakich nauczył się od trenerów

Robert Lewandowski na łamach „El Pais” wypowiedział się na temat trenerów, z którymi miał okazję pracować. Wymienił rzeczy, których nauczył się od każdego z nich. Trochę tego jest i, co ciekawe, nie ma mowy o kwestiach stricte związanych z pozycją napastnika.

Reklama

U Kloppa nauczyłem się pressować i naciskać na rywala, by potem z pełną prędkością przedostać się pod jego bramkę. Od Guardioli nauczyłem się przede wszystkim wiele o taktyce. Ta wiedza w 100% zmieniła moją wizję futbolu. Ancelotti dodał mi pewności siebie. Flick był z kolei ekspertem od przejrzystego przekazywania komunikatów i upraszczania wszelkich instrukcji. W ten sposób każdy bez dłuższego zastanawiania się wiedział, co ma robić. Jego wyczucie było idealne do stworzenia wspaniałej atmosfery w zespole – powiedział „Lewy”.

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank