post

Opublikowane 25.09.2021 13:51 przez

Paweł Paczul

Kogo mam okłamywać… Przez dwa lata zagrałem może 20 meczów. Finanse się zgadzają, ale kariera nie za bardzo. Aczkolwiek trochę słabe jest to, że nie było pomocy z żadnej strony. Nikt nie chce pomagać. Tak mi się wydaje. W pewnym momencie zostałem sam. Widziałem to po menadżerach – każdy patrzy na swój interes – mówi Kuba Kosecki i jak zwykle nie gryzie się w język. Zapraszamy!

Tak mnie naszło: miałeś już myśl, żeby dać sobie spokój z piłką i skupić się na biznesach?

Nie. Bez przesady. Nie zarobiłem tylu pieniędzy, żeby siedzieć w domu i nic nie robić. Oczywiście mam swoje inwestycje: mieszkania, domy, damy sobie radę z rodziną, ale nie kończę z piłką. Jestem bez klubu, trochę z mojego wyboru, trochę nie, do tego pewnie przejdziemy, natomiast wciąż chcę grać w piłkę. Zanim zadzwoniłeś, oglądałem skróty Ekstraklasy, pierwszej ligi i bardzo tęsknię za futbolem.

No to jaka jest twoja sytuacja, bo mamy koniec września, a ty nie masz klubu.

Jestem bez klubu, ale miałem oferty, tyle że nie takie, które skusiłyby mnie do podpisania kontraktu. Ostatniego dnia okienka niektórzy wywierali na mnie presję, abym podpisał umowę, ale ja zawsze podejmuje takie decyzje, jakie chcę. Zdecydowałem więc, by nie podpisywać kontraktu. To było świadome. Mam czas, żeby wzmocnić się fizycznie, bo brakowało mi tego. W Ekstraklasie są duże chłopy, było mi trudno z nimi rywalizować. Teraz mam osobistego trenera, codziennie trenuję, co drugi dzień siłownia, biegi olimpijskie. Dbam o swoje ciało, kondycję, utrzymuję dietę. Robię to po to, by podpisać w grudniu czy na początku stycznia kontrakt, a potem udać się na obóz przygotowawczy. Do Cracovii poszedłem nieprzygotowany i mówiłem o tym od samego początku – czy to w klubie, czy to w mediach. Potrzebowałem czasu, żeby to nadrobić i taka była prawda. A dostało mi się po dupie niesamowicie, że nie potrafię już grać i się nie nadaje.

Trudno było pozytywnie oceniać tę przygodę.

Jasne, natomiast do tego braku przygotowania doszły inne rzeczy i trudno było mi się skupić na piłce. Najpierw mój ojciec zachorował na Covid, bardzo ciężko to przeszedł. Potem ja zachorowałem na Covid. Siedem-osiem dni leżałem w łóżku i jak wróciłem do treningów, to czułem się fatalnie. Po tej chorobie długo się do siebie dochodzi, ja tego czasu nie miałem, więc musiałem zacisnąć zęby. No ale potem moje dziecko i żona zachorowali na Covid, dziecko w takim stopniu, że cztery dni leżało pod kroplówką. Nie skarżyłem się w mediach, nie wypowiadałem się. Natomiast wiadomo jak działają media – jak się komuś nie powodzi, to łatwo go krytykować i niszczyć, ale nie ze mną te numery. Ja sobie spokojnie poradzę, choć trudno jest w tych czasach. Wydaje mi się, że kiedyś było inaczej. Gdy padałeś na kolana, to było łatwiej z nich wstać.

Romantyczna wizja.

Ale nie było mediów społecznościowych, internetu, nie każdy wiedział o twoich porażkach. Teraz wszyscy wszystko wiedzą, szydera, memy. Prawda jest taka, że jakiejkolwiek decyzji byś nie podjął, to zawsze znajdzie się ktoś niepocieszony, nieszczęśliwy i zły. A to są moje decyzje. I teraz skupiłem się na tym, by przygotować swój organizm do wysiłku. Nie grałem dużo przez ostatnie lata, w Turcji i Cracovii, teraz chcę klubu, w którym będę grał. Zależy mi na tym, a pieniądze nie będą grały większej roli. Natomiast nie mogę popełnić takiego błędu jak w Cracovii, gdzie podpisałem krótki kontrakt za małą stawkę. Jak chce się wszystko pokazać naraz, to też nie jest najlepsze. Niech ten kontrakt będzie dłuższy, natomiast z możliwością grania.

Trening indywidualny – to zawsze ładnie brzmi, ale przecież będzie ci brakować zajęć z zespołem.

Na pewno, ale trenuję w Turcji z piłką na boisku i mam zamiar odezwać się do jednego klubu, by trenować z nimi. Wiem, że będzie taka możliwość, bo dostałem taką informację. Natomiast nie będę się tym chwalił, wrzucał do internetu jak pracuję, bo nie mam mediów społecznościowych – tam są wszyscy fajni i piękni. A ja wiem, że ciężka praca sama się obroni i ją wykonam. Dałem sobie czas. Jednak mogę powiedzieć, że smutno mi było, bo kluby, w których byłem i dawałem z siebie 100%, nie chciały jakkolwiek wyciągnąć pomocnej dłoni. Najwyraźniej jak umiesz liczyć, to licz na siebie.

Powiedziałeś w FootTrucku, że w Śląsku mógłbyś grać za darmo.

Tak, chciałem wrócić do Ślaska w grudniu, była presja czasu i niektóre moje ruchy były nieprzemyślane. Za darmo nikt nie chce pracować, ale dobrze się czułem we Wrocławiu, mam tam dużo przyjaciół, wspomnień. Myślałem, że będą zainteresowani takim ruchem. Aczkolwiek na początku to nie ja rozmawiałem ze Śląskiem, tylko osoby odpowiedzialne za moją karierę. Ufam im, że rzeczywiście Śląsk mi odmówił. Dopiero potem, gdy rozmawiałem ze Śląskiem to dowiedziałem się, że osoby z zarządu mnie nie chciały. Nie wiem, musiałbym dopłacać, żeby tam grać? Dziwię się, jednak nie mam żalu, bo to oni podejmują decyzje, każdy chce dla siebie jak najlepiej. Powiem tyle – ja potrafię grać na wysokim poziomie, ale muszę być przygotowany, a kluby chyba nie za bardzo chcą dawać czas. Dlatego ja na spokoju znajdę sobie coś zimą i po przejściu obozu przygotowawczego pokaże się z jak najlepszej strony.

Mówisz, że nie masz żalu do Śląska, ale czuć go w twoich słowach. Może zarząd po prostu miał inny pomysł na zespół?

To na pewno, ale nie uważam się za leszcza. Gdybym dostał czas w miejscu, gdzie czuję się jak w domu, to byłbym jedną z wiodących postaci zespołu i w Ekstraklasie. W Cracovii tego nie pokazałem, jasne, natomiast wszystko rozbija się o ten czas – potrzebowałem go, bo przez ostatnie dwa lata mało grałem. Nie ma do mnie jednak cierpliwości, może przez to, że jestem szczerym, często do bólu, gościem. Zawsze mówię to, co myślę. Może nie zawsze mam rację, ale nie będę nikomu mydlił oczu. Może dlatego nie za chętnie ktokolwiek chce mi pomóc. Liczę więc na siebie, wziąłem się do pracy i zobaczymy, co będzie w styczniu.

A Śląsk… Nie wiem, co miałbym zrobić więcej. Chciałem iść tam za darmo, jedynie, żeby mi zapewnili lokum i premie, tyle. Pensji nie chciałem żadnej. Nie mam pojęcia, co tam nie zagrało, inaczej to sobie wyobrażałem, ale takie jest życie.

Premie, lokum. Czyli nie za darmo.

Wtedy Śląsk nie był zespołem, który wygrywał każdy mecz, więc tych pieniędzy i tak nie byłoby dużo. Śląsk jest klubem prowadzonym przez miasto, dlatego wiele osób musi zapalić zielone światło. Trochę żalu jest, ale jak mówisz – każdy ma inny plan budowy zespołu. Teraz Śląskowi idzie dobrze, mają świetnego trenera, trzymam kciuki.

Załóżmy, ze jestem dyrektorem sportowym. Patrzę w statystyki Kuby Koseckiego – ostatni gol to listopad 2018.

Niestety tak jest. Przyjechałem do Turcji dla pieniędzy, ale nie spodziewałem się, że tak to się potoczy. Jako jeden z niewielu zawodników klubie zostawałem – nowi przychodzili, starzy odchodzili, a jak ja chciałem odejść, to usłyszałem, że nie mogę. Potem nie grałem, tyle ile bym chciał, mimo tego był moment, kiedy byłem drugi w drużynie pod względem asyst. Ostatnie dwa lata miałem mizerne, ale jak ma być lepiej, jak tej pomocy znikąd nie ma. Jestem osobą, która zawsze daje z siebie wszystko, natomiast do mnie nikt ręki nie wyciągnął. Nie żale się, miałem teraz oferty kontraktowe, natomiast jestem mężem i ojcem. Chcę być gdzieś dłużej, poczuć stabilizację. Widzę w Ekstraklasie piłkarzy, którzy przychodzą z 10-kilogramową nadwagą i oni jakoś mają propozycje, a ja cóż, spokojnie czekam.

W Cracovii czułeś to wsparcie od Probierza?

Na trenera Probierza nie mogę nic złego powiedzieć. Jestem w szoku, że go w internecie tak wiele osób gnębi. Lubimy to w Polsce – szyderka i tym podobne. A to jest człowiek, który odnosi sukcesy. Gdzie by nie był, tam robi wynik.

No bez przesady, w Lechii czy Wiśle nie było sukcesów.

Zwalniali go szybko, a jak mu dać czas i możliwości, to odnosi sukcesy. Jest osobą, która nie gryzie się w język i z tego powodu też się dobrze dogadywaliśmy. Pożegnaliśmy się w dobrych stosunkach. Bardzo dobrze go wspominam. Ale też nie mówiłem mu o swoich problemach i może zrobiłem błąd. Gdyby wiedział od początku, co się dzieje, może inaczej by to się wszystko potoczyło. Natomiast taki jestem, nie lubię się żalić. Czasami coś leży na wątrobie i trzeba to wyrzygać, ale rzadko to robię. Dopiero na końcu powiedziałem mu o wszystkim i zachował się fajnie. Podziękowałem mu za wszystko, gdy odchodziłem.

To nie mogłeś zostać?

Miałem kontrakt do końca czerwca, więc mogłem wrócić na obóz, ale ryzykować urazem, też problem. Jak przychodziłem, to trener Probierz dawał mi półtora roczny kontrakt, natomiast poprosiłem go umowę tylko do końca czerwca. To była moja decyzja, liczyłem, że to będzie wyglądało inaczej, ale zabrakło czasu, doszły wspomniane problemy rodzinne. Trener mówił: Kuba, zabezpiecz się, będziesz miał spokój w głowie. Jednak wybrałem inaczej. Dlatego nie mogę mieć żadnego żalu czy pretensji do trenera. Z jego strony od początku do końca wszystko było w porządku.

Jak oceniasz Cracovię od środka? To prawda, że robimy sobie szyderkę z tej liczby obcokrajowców, natomiast ciekawi mnie, jak wygląda to z perspektywy polskiego zawodnika?

Tak, to jest problem, aczkolwiek nie chcę atakować trenera Probierza. To jego zespół i pomysł. On decyduje, kogo chce. Ja uważam, że większa liczba polskich zawodników w szatni to lepszy wybór. Lepiej się pracuje. Polak ma inny charakter niż obcokrajowcy. Ci, którzy przyjeżdżają, są często bezjajeczni. Ten obcokrajowiec, który zaczął się wyróżniać w Polsce, to przerasta ligę, ale ten, który się nie wyróżnia, to potem udaje kontuzje, słabo trenuje, jest przeciętny. Takie realia. W Cracovii tych piłkarzy jest za dużo. Gdy przyszedłem, cieszyłem się, że będę mógł mówić po polsku, ale zderzyłem się ze ścianą. Patrzę po szatni: Piszczek, Niemczycki, kilku młodych, ale poza tym – język angielski. To nie jest fajne. Jesteś w Polsce, to chcesz rozmawiać po polsku i tego mi brakowało w Cracovii. W Śląsku to miałem i czułem się bardzo dobrze. To było widać na boisku. Ja lubię luz, robić jaja, jestem otwarty, dzięki temu lepiej się gra.

EARLY PAYOUT W FUKSIARZ.PL – WYGRYWAJ PRZED KOŃCEM MECZU

Te oferty, które miałeś teraz, były z Ekstraklasy?

Z Polski nic do mnie nie dotarło. Była Turcja i inne kierunki, ale nie chcę o tym gadać. Przeszłość. Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o Ekstraklasę, to niektórymi wywiadami sobie nie pomogłem. Sądzę, że niektóre zespoły myślą, że ja chcę zarabiać ogromne pieniądze, a ja chcę grać w piłkę. Finanse – można pogadać, negocjować. Słuchaj, ja zrezygnowałem z wielu pieniędzy. Jak odchodziłem z klubu do klubu, to praktycznie musiałem zawsze rezygnować z kasy – albo premie, albo zaległe wypłaty. Ze mną łatwo się rozmawia o pieniądzach, bo zawsze się znajdzie wyjście. No, ale ofert z naszej ligi nie było.

Czyli raczej zakładasz, że za trzy miesiące wrócisz do grania gdzie indziej niż w Polsce?

Bardzo bym chciał wrócić. Zależy mi na tym. Kiedyś dałem wywiad, że mógłbym grać w pierwszej lidze. Nie sprawia mi to najmniejszego problemu. Pieniądze się teraz zgadzają, ale szczęście piłkarskie – nie za bardzo. Obecnie stawiam na szczęście i robienie tego, co kocham. Taki będzie teraz mój wybór. Niech to będzie fajny, poukładany zespół.

Może do Wieczystej?

Z tego, co wiem, to Wieczysta nie jest teraz zainteresowana.

Czyli sprawdzałeś!

Nie, może ktoś ode mnie dzwonił, poza tym mam znajomych, którzy tam grają i wiem, jak wygląda sytuacja. Zresztą nie chciałbym jednak grać niżej niż Ekstraklasa i pierwsza liga. Byłem już na zapleczu w ŁKS-ie, więc pierwsza liga tak, nie ma problemu. Chcę regularnie grać. Dlatego teraz nie podpisywałem umowy w ostatni dzień okna transferowego. Każdy po obozie. Każdy przygotowany. A ja nie. Zacząłem trzy tygodnie temu treningi ze wspomnianym trenerem osobistym, mam dietę, wszystko jest na tip-top. Dlatego grzecznie odmawiałem i mówiłem – dajcie mi czas do grudnia, wtedy możemy pogadać. Obóz, zgram się z zespołem, tak będzie lepiej.

Czekaj, mówisz, że zacząłeś trzy tygodnie temu. To co robiłeś od końca maja do września?

Odpoczywałem. Byłem na wakacjach. Spędziłem miesiąc z rodziną. Potem trochę sam potrenowałem, ale wiadomo, jak to jest samemu. No i od trzech tygodni mam trenera osobistego, wziąłem go wtedy, gdy postanowiłem, że nie będę do grudnia podpisywał kontraktu. Chcę być gotowy. Mam dopiero 31 lat, czuję, że pogram jeszcze cztery-pięć sezonów na wysokim poziomie, tylko potrzebuję zaufania w klubie. Czasem trzeba zrobić krok w tył, żeby zrobić dwa do przodu.

Tak w ogóle to jesteś zadowolony ze swojej kariery, trzeba było iść tylko po kasę do Turcji?

Cóż, pewne decyzje i kontuzje pokrzyżowały niektóre plany.

Gdyby Liverpool wybrał cię zamiast Sterlinga… Doszła do ciebie ta szyderka?

Nie. Ja wiem co mówiłem i wiem, jaką informację dostałem. Nie ja rozmawiam z klubami, są różne osoby, które z nimi rozmawiają. Powiedziałem to, bo dostałem taką informację. Jestem piłkarzem, od tego mam menadżerów, żeby rozmawiali i przekazywali mi wiadomości. Nie dzwoniłem do Liverpoolu, natomiast wiem, że jakiś temat był i tyle. Wiem też o innych klubach, miałem różne historie, najbardziej jestem niezadowolony, że nie pozwolono mi pójść do Espanyolu, gdy byłem w Legii. Mogłem bardziej naciskać na odejście.

Teraz Espanyolu nie będzie, może pierwsza liga.

Patrzyłem z ciekawości na Transfermarkcie, jacy są wolni zawodnicy i jest ich bardzo dużo. Koronawirus pokrzyżował niektórym plany i jest kilku piłkarzy z fajną karierą, którzy czekają na kontrakt.

Tym bardziej może być większa rywalizacja zimą.

I będzie. Kogo mam okłamywać… Przez dwa lata zagrałem może 20 meczów. Finanse się zgadzają, ale kariera nie za bardzo. Aczkolwiek trochę słabe jest to, że nie było pomocy z żadnej strony. Nikt nie chce pomagać. Tak mi się wydaje. W pewnym momencie zostałem sam. Widziałem to po menadżerach – każdy patrzy na swój interes.

Od kogo oczekiwałbyś tej pomocy? Futbol to biznes. Pomoc na pewno masz od rodziny.

Teraz nie potrzebuje pomocy z zewnątrz, bardziej mówię o sytuacji z grudnia. Teraz sam podjąłem decyzję, że nie chce mieć klubu. Zabolało mnie to, co się wtedy stało, jeśli chodzi o Śląsk. Natomiast każdy ma żal w jakiejś sprawie do kogoś. Nigdy nie będzie tak, że wszyscy będą zadowoleni. Oni podjęli taką decyzję, ja byłem niezadowolony. Jak ja odchodziłem, to oni mogli być niezadowoleni. Może źle się wyraziłem z tą pomocą, nikt nikomu nic za darmo. Pewnie bardziej jest smutek, że mimo to, że dużo zrobiłem dla Śląska, to się nie udało. Nie będę teraz jednak płakał. Zawsze dawałem i teraz też dam sobie radę.

Fot. FotoPyk&Newspix

Fuksiarz - Zakłady bukmacherskie
22.10.2021

Sprawdźmy, postawmy: rozpędzony Benzema, szalejąca Lechia, Warta w kryzysie

Pucharowe emocje za nami, czas zatem ponownie skupić uwagę na europejskich rozgrywkach ligowych. A weekend przed nami iście szalony, jeden szlagier za drugim i szlagierem pogania. Postanowiliśmy zatem – jak zawsze przy piątku – zaproponować wam kilka typów na nadchodzące spotkania. Tradycyjnie staramy się uniknąć wróżenia z fusów – szukamy serii, pass, tendencji. Przekonajcie się, […]
22.10.2021
Fuksiarz - Zakłady bukmacherskie
15.10.2021

Sprawdźmy, postawmy: Napoli w gazie, maszyna Kaczmarka, potknięcie Pogoni

Za nami okno reprezentacyjne, a to oczywiście oznacza, że znów pełno meczów ligowych do obstawienia. Nie będziemy wam jednak dawać byle typów od czapy, losowych zdarzeń i tym podobnych. Tutaj chodzi przede wszystkim o to, żeby spojrzeć na liczby. Liczby to fakty, a fakty analizuje się łatwiej. Co za tym idzie – staramy się szacować […]
15.10.2021
Weszło
09.10.2021

Fuksiarz da wam piątaka za każdego gola Polski z San Marino!

Polska gra z San Marino. Wy wiecie i my wiemy mniej więcej, co to oznacza – jest duże prawdopodobieństwo, że sobie postrzelamy, a Robert Lewandowski w jednym spotkaniem zapewni sobie tytuł najskuteczniejszego snajpera w 2021 roku. A co my będziemy z tego mieć? Jeśli jesteście Fuksiarzami, to na przykład piątaka za każdego gola biało-czerwonych. Nasi […]
09.10.2021
Fuksiarz - Zakłady bukmacherskie
08.10.2021

Wygrana Węgrów, czerwona kartka, mało goli – typy na eliminacje

Przerwa na kadrę jest jak sernik. Jedni lubią, inni nie. Chociaż sernik większość lubi. A czy większość lubi przerwę na kadrę? Dobra, dość rozkmin filozoficznych. Czas na rzetelne podejście do typów. Jak co tydzień w piątek podrzucamy wam garść ciekawych zakładów na weekend. Bez wróżenia z kropli deszczu na szybie, żadnego tak-mi-się-zdaizmu. Szukamy typów, które […]
08.10.2021
Fuksiarz - Zakłady bukmacherskie
01.10.2021

Sprawdźmy, postawmy: Ajax w formie, rzuty rożne Zagłębia i mało goli w Szkocji

Urocze w bukmacherce są hasła, które wręcz ocierają się o wróżbiarstwo. „Przyśniło mi się, czuje w kościach, mam czutkę” – kto z typerów nigdy tak nie pomyślał. Sęk w tym, że różnica między wróżbiarstwem a szacowaniem prawdopodobieństwa jest cienka, płynna i czasem wręcz niezauważalna. My zaczynamy nowy cykl na Weszło, gdzie będziemy wam podrzucali typy […]
01.10.2021
Fuksiarz - Zakłady bukmacherskie
17.09.2021

Obstawiaj Premier League w Fuksiarz.pl i zgarnij freebet!

Siemanko premierligowe świry. Przed nami piąta kolejka ligi angielskiej, więc siadamy w fotelach i wiadomo co dalej. A skoro już ligowa piłka na Wyspach Brytyjskich wraca do gry, warto rzucić okiem na promocję Fuksiarz.pl. Ten legalny polski bukmacher w najbliższy weekend rozdaje freebety za obstawianie meczów Premier League. Sprawa jest prosta – Fuksiarz.pl – da […]
17.09.2021
Weszło
24.10.2021

LIVE: Cóż za dzień w futbolu – a zaczynamy od Zagłębie-Cracovia

El Clasico, Marsylia kontra PSG, Manchester United w starciu z Liverpoolem, derby Łodzi, Roma – Napoli i trzy mecze w Ekstraklasie. Ten dzień jest tak napakowany fajnie zapowiadającym się spotkaniami, że aż chce się siadać przed telewizor. Albo i przed telewizor, laptopa i tablet – żeby to wszystko jednocześnie wchłonąć. Lecimy z relacją na żywo!
24.10.2021
Weszło
24.10.2021

Kto ma obecnie lepszych piłkarzy na danej pozycji – Klopp czy Solskjaer?

Kto wie, czy gdyby nie spektakularny comeback w meczu z Atalantą, dzisiaj na ławce trenerskiej Manchesteru United nie debiutowałby nowy człowiek. Ole Gunnar Solskajer kolejny raz urwał się ze stryczka, ale jego zmartwienia nie kończą się na trudach z włoską ekipą. W następnych tygodniach zmierzy się jeszcze z Tottenhamem, Manchesterem City i Villarreal czy Chelsea. […]
24.10.2021
Ligue 1
24.10.2021

Marsylia = Payet. Niepokorny geniusz pisze historię w OM

– Dimitri to obok Andresa Iniesty najlepszy piłkarz na świecie, jeśli chodzi o grę tyłem do bramki. Jest tak dobry technicznie i zwrotny, że odebranie mu piłki jest praktycznie niemożliwe – stwierdził Jan van Winckel, asystent Marcelo Bielsy w Olympique Marsylia po sezonie, w którym Payet pozamiatał konkurencję. 17 asyst w Ligue 1 w trakcie jednego sezonu […]
24.10.2021
Inne sporty
24.10.2021

Marcin Tybura: Do walki o pas mistrzowski UFC brakuje mi dwóch wygranych

Gościem jednego z ostatnich Hejt Parków na antenie Kanału Sportowego był Marcin Tybura. Nasz najlepszy aktualnie zawodnik MMA w wadze ciężkiej opowiadał o początkach swojej kariery, zbliżającej się walce z Aleksandrem Wołkowem (która w tę sobotę, na tej samej gali, na której zawalczy Jan Błachowicz), współpracy z trenerem, ale też… rolnictwie, którym czasem się zajmuje. […]
24.10.2021
Weszło
24.10.2021

Przewodnik po El Clasico

Im bliżej El Clasico, tym więcej wspomnień. W dwudziestym pierwszym wieku klasyki weszły na nowy, niespotykany dotąd poziom. Galaktyczny Real, popisy Ronaldinho, tiki-taka Guardioli, zagrywki psychologiczne Mourinho, pojedynki Messiego i Ronaldo, MSN Lucho, Zidane i jego pokazy, jak zarządzać ego zawodników. Kiedyś to było. Z odpowiedzią na pytanie, czego oczekiwać po dzisiejszym El Clasico jest […]
24.10.2021
Weszło
24.10.2021

Jak i kiedy Dariusz Mioduski zwalniał trenerów

Podobno każdy stołek trenerski, bez względu na to jak dobre byłyby wyniki, ma dodatnią temperaturę. Ale na stołku, na którym siedzi aktualnie Czesław Michniewicz, można by bez trudu zagotować wodę. Pytanie: ile cierpliwości okaże Dariusz Mioduski? Szukając odpowiedzi, przeanalizowaliśmy w jakich sytuacjach zwalniani za jego rządów byli poprzedni trenerzy. ALEKSANDAR VUKOVIĆ – 66 MECZÓW Ostatnie […]
24.10.2021
Weszło
23.10.2021

Kapela ze Szczecina w końcu nastroiła instrumenty i zagrała koncert!

Jak wiadomo, co do Pogoni można mieć trochę wątpliwości. Niby skład się zgadza, a raczej nie tylko „niby”, bo jest naprawdę mocny, to wyniki, a przede wszystkim styl, już nie do końca. Pogoń stać na dobry mecz, ale również na partię kompletnie przeciętną i przegraną, jak z Wisłą w Płocku, żeby już łaskawie nie wspominać […]
23.10.2021
Weszło
23.10.2021

LIVE: Wisła na karuzeli. Śląsk goni czołówkę!

Sobota z Ekstraklasą napakowana jak kabanos! Cztery mecze, zaczynamy od Rakowa z Bruk-Betem, potem sprawdzimy czy Lechia podtrzyma formę, mierzy się z Górnikiem, następnie Pogoń-Jaga i na koniec Wisła ze Śląskiem. No, będzie się działo! A do tego zagraniczne spotkania. Tak więc „siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy”! Fot. FotoPyK
23.10.2021
Weszło
21.10.2021

Dzisiaj do punktu potrzebny byłby cud. 21 szybkich wniosków po Napoli

Żeby ten mecz był równy, Napoli musiałoby dzisiaj wystawić jakąś młodzieżówkę i to niekoniecznie tę najzdolniejszą. Rezerwy, nie rezerwy – to jest zupełnie inny poziom niż polski futbol. Smutna, ale prawda. Szybkie wnioski po meczu z Napoli. 1. Żeby Legia mogła dziś wywieźć jakiekolwiek punkty z Neapolu, po prostu potrzebowała cudu. 2. Cudu, bo gospodarze […]
21.10.2021
1 liga
21.10.2021

Marzec: „Gdy odchodziłem, niektórzy zawodnicy mieli łzy w oczach”

– Mieliśmy lekkie rozmowy, ale i ciężkie. O tym frajerstwie ze Skrą zawodnicy wiedzieli. To było frajerstwo dużej klasy. Nie mamy prawa grać takich spotkań z takim zespołami. Ten mecz i mecz z Polkowicami, one bolą. To jest blizna. O nie mogę mieć mega pretensje. Był też słaby mecz z Koroną, ale zrobiliśmy punkt, choć […]
21.10.2021
Weszło
20.10.2021

Dlaczego przestało żreć Warcie Poznań? || Roki wyjaśnia #32

Warta w zeszłym sezonie była rewelacją rozgrywek, a teraz – delikatnie mówiąc – nią nie jest. Można się powoli zastanawiać, czy nie spadnie z ligi. Skąd ta zmiana? Roki wyjaśnia. 
20.10.2021
Weszło
20.10.2021

DZIENNIKARSKIE ZERO POWRACA – MATA, LIS I WIELKI ZAPI*RDOL

Wraca Dziennikarskie Zero! Między innymi o zapierdalaniu, o dziennikarskim „zapierdalaniu”, wyrzucaniu jedzenia. Zapraszamy! 
20.10.2021
Liczba komentarzy: 80
Subscribe
Powiadom o
guest
80 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Żona_Krzysia
Żona_Krzysia
29 dni temu

Kuba, jesteś doroslym facetem, weź się chłopie ogarnij i sam sobie pomóż.. Nawet tatuś Ci już nie chce też pomagać?

Sok z Kiszczaka
Sok z Kiszczaka
29 dni temu
Reply to  Żona_Krzysia

In Kosecki we trust!

Student1
Student1 (@student1)
29 dni temu

In vino veritas

lol
lol
28 dni temu
Reply to  Student1

i morele baks

MariselaStone
MariselaStone
28 dni temu
Reply to  lol

Odkąd zacząłem swoją działalność online, zarabiam 25 dolarów co 15 minut. Brzmi to niewiarygodnie, ale nie wybaczysz sobie, jeśli tego nie sprawdzisz.

Dowiedz się więcej na ten temat tutaj….http://Www.CashApp1.Com

gweno
gweno
28 dni temu
Reply to  MariselaStone

Za pracę online dostaję od 90 do 100 dolarów za godzinę. Słyszałem o tej pracy 3 miesiące temu i po dołączeniu do niej łatwo zarobiłem 10 000 $ bez umiejętności pracy online. Po prostu daj mu szansę strona towarzysząca… http://Www.WorkingProfits.com

Ciosek
Ciosek
29 dni temu

Nie będziesz. Pozdro

Cwe(L)iga czyli Ekstraklasa
Cwe(L)iga czyli Ekstraklasa
29 dni temu

Dlaczego on akurat w Legii nabrał zainteresowania tymi dziwnymi strojami i tak dalej? Nie wiem, choć się domyślam …

Wiecha
Wiecha
29 dni temu

Tęczowy klubik z klozetowej 3 to i Margot lubił,zatem piłkarze się wzorowali na ciepłych i skrzywionych.

Dziennikarskie 0
Dziennikarskie 0
25 dni temu
Reply to  Wiecha

za duzo kapieli z wujkiem kolego, zadzwon do specjalisty

Sok z Kiszczaka
Sok z Kiszczaka
29 dni temu

Po prawdzie, to był szybszy od samego Biedronia!
Nawet śmiszne… 😉

Sok z Kiszczaka
Sok z Kiszczaka
29 dni temu

Po prawdzie, to był szybszy od samego Biedronia!
Nawet śmiszne… 😉

Myszkin
Myszkin
29 dni temu

Chłopie zdejmij rurki, korale i różową koszulkę z dekoltem i weź się za bycie mężczyzną. Obwinianie innych i narzekanie na brutalność świata w twoim przypadku jest co najmniej niesmaczne. Jako syn uznanego piłkarza miałeś wszystko ułatwione. Na bank myślałeś, że jesteś polską odpowiedzią na CR7, ale nie ten rozmiar kapelusza. Czas dorosnąć i zorientowac się, że świat to nie tylko róż, puder i pomadka.

Sadam
Sadam
28 dni temu
Reply to  Myszkin

Dokładnie i zalecam 0 wywiadów aż pokażesz na boisku wysoki poziom, którym się tak zawzięcie chwalisz. Zaorał się sam min. 3 razy w 1 krótkim wywiadzie. Inni ludzie, piłkarze i ich rodziny przechodzili covid ale tylko Kubuś miał ciężko….

Kuba Kosecki
Kuba Kosecki
28 dni temu
Reply to  Myszkin

Dzięki za rady – wziąłem sobie wszystko do serca i nawet print screena zrobiłem. Wydrukuję i w szafce w nowym klubie sobie powieszę. Gdyby nie twój komentarz już na zawsze bym został nieogarniętym synem piłkarza. W końcu otrzymałem pomoc – zrozumiałem i dorosłem.

Żona_Krzysia
Żona_Krzysia
29 dni temu

Jaki to jest dzban i dzieciak..31 lat na karku i siano zamiast mózgu. Aż żal czytać..”mialem oferty ale nie mam ofert, nie biegam do mediów ale zaszkodziłem sobie wywiadami i dlatego gadam teraz z Weszło, wymiatałbym w lidze ale ostatnią bramkę strzeliłem 3 lata temu no i zawzięcie trenuję indywidualnie ale od maja do września mialem urlop i odpoczywalem.”

Fakkk.

Roomcajs
Roomcajs
29 dni temu
Reply to  Żona_Krzysia

Typowy przykład gościa, który chce zjeść ciastko i mieć ciastko. Z Lewym to on nie pogada.

Student1
Student1 (@student1)
29 dni temu
Reply to  Żona_Krzysia

A teraz idę przypudrować nosek

Miltiadis
Miltiadis
28 dni temu
Reply to  Żona_Krzysia

I nie zapomnij o „nie jestem gościem, który się żali” :)))

Mariachi
Mariachi
29 dni temu

Ten kasztan zagrał w Śląsku jeden sezon, w którym zajęli dziesiąte miejsce. A wymaga od nich pomocy, jakby był jakąś legendą klubu 😀

Magnus Carlsen
Magnus Carlsen
28 dni temu
Reply to  Mariachi

Śląsk mnie nie chce nawet za darmo ja chyba śnię, przecież jestem panem piłkarzem, international level. To szczegół że ostatnią bramkę strzeliłem trzy lata temu, nie wiedzą co tracą, jak by mnie przygarnęli i dali czas, tak ze trzy lata, na dojście do pełnej sprawności fizycznej to bym nastrzelał.
Ale jak będę solidnie trenował pod okiem samego siebie, to w zimie podpiszę kontrakt i wam pokażę.

Sentino
Sentino
29 dni temu

Ja pierdolę… Typ uczciwie przyznaje, że nie ma ambicji sportowych i idzie do Turcji żeby zarobić- ok, uczciwie. A potem opowiada, że w Śląsku może grać za darmo. No kurwa kto w to uwierzy? Całe szczęście, że Śląsk nie dał się nabrać na tego komedianta. Dobry też tekst, że stać go JESZCZE na 3-4 lata gry na wysokim poziomie. Jakiej „jeszcze” jak on nigdy nie był na wysokim poziomie, a ostatnie dwa lata pokazały, że nie jest nawet na średnim. O czym w ogóle tu mówić, nawet Wieczysta go nie chciała.

Roomcajs
Roomcajs
29 dni temu
Reply to  Sentino

Nie no, uczciwie miał jeden dobry sezon w Legii na wysokim poziomie. Ale to jest kasztan i nie udźwignął tematu i ma to co ma.

Sentino
Sentino
29 dni temu
Reply to  Roomcajs

Ale mieć jeden, dobry sezon w Ekstraklasie to nie znaczy, że był na wysokim poziomie, bo Ekstraklasa to nie jest wysoki poziom. Jakby miał jeden dobry sezon w Bundeslidze, to ok.

Paweł
Paweł
29 dni temu
Reply to  Roomcajs

No i po tym sezonie sodówa i zjazd po równi pochyłej. Nogi szybsze od głowy. Zdarza się. Nie on pierwszy, nie ostatni. Szkoda

Student1
Student1 (@student1)
28 dni temu
Reply to  Roomcajs

Puściłem jesiennego bąka (z kasztanami)

Sentino
Sentino
29 dni temu

Ja pierdolę… Typ uczciwie przyznaje, że nie ma ambicji sportowych i idzie do Turcji żeby zarobić- ok, uczciwie. A potem opowiada, że w Śląsku może grać za darmo. No kurwa kto w to uwierzy? Całe szczęście, że Śląsk nie dał się nabrać na tego komedianta. Dobry też tekst, że stać go JESZCZE na 3-4 lata gry na wysokim poziomie. Jakiej „jeszcze” jak on nigdy nie był na wysokim poziomie, a ostatnie dwa lata pokazały, że nie jest nawet na średnim. O czym w ogóle tu mówić, nawet Wieczysta go nie chciała.

Wiecha
Wiecha
29 dni temu

Gość buja w obłokach jak każdy legijny kibic. Najlepsi, najcudowniejsi, polski bajer bez skazy.

Ciołek Szimeone
Ciołek Szimeone
28 dni temu
Reply to  Wiecha

Taka prawda, że nAjlepsi w tej ogórkowej lidze

MrJOoda
MrJOoda
29 dni temu

Kolejny co twierdzi, że wszyscy winni tylko nie on.
Jakby zamiast jeździć po galeriach więcej czasu poświęcał treningom to może by nawet zakotwiczył gdzieś w dołach BL, bo jednak potencjał na przeciętnego piłkarza miał.

Śmiech Poznań
Śmiech Poznań
29 dni temu

Ostatni raz dobrze grał w piłkę 10 lat temu. Niech sobie już da spokój

Roomcajs
Roomcajs
29 dni temu

Zawodnik, który zagrał 20 meczów przez 2 lata, od maja do końca sierpnia odpoczywał. On ODPOCZYWAŁ. takie to trudy miał ten młody Kosecki.
Mógł skupić się na tym, co mu wyszło najlepiej – na pokazaniu dupy. Na plaży, w domu. Nie na boisku. Zawsze to coś.

Jajajane tomaszewski myśliciel
Jajajane tomaszewski myśliciel
29 dni temu

To jest jeden z najgłupszych wywiadów jakie czytałem. Kubuś to jest chyba jeszcze głupszy niż jego stylówki.

Bukov
Bukov
29 dni temu

Mniej tatuaży więcej treningu.

Kikk
Kikk
29 dni temu

Zryty beret i to doszczętnie. Co za biedak, wszyscy się uwzieli.

mastodont
mastodont (@mastodont)
29 dni temu

Najnowszy sposób tłumaczenia się z bycia bezjajecznym nieudacznikiem: na covid?

Jajajakberety
Jajajakberety
29 dni temu

Stop making stupid people famous. Piękny przykład troglodyty

Gmoch
Gmoch
29 dni temu

W Śląsku nie chcieli za pół-darmo, Wieczysta nie chce.
Chłopie może idź to jakiejś normalnej roboty, bo 1,5 dobrego sezonu przez całą karierę to trochę za mało.

Lecę na piwo
Lecę na piwo
28 dni temu
Reply to  Gmoch

Do normalnej roboty powiadasz.. Trzeba jakieś wymagania spełniać.. Umiejętności mieć.. Zdjęcia z pejsbuka to chyba się nie liczą

Gmoch
Gmoch
28 dni temu
Reply to  Lecę na piwo

Bez przesady. Coś zawsze da się znaleźć, żeby utrzymać siebie czy rodzinę. Coś, co wymaga jedynie solidności i uczciwości. Bez umiejętności specjalistycznych czy bardziej zaawansowanych predyspozycji.

Tylko u piłkarzy jest problem, że zarabiają krocie, a później jest plaskacz. Nagle okazuje się, że wymagania pozostały, a pensja jest 20x niższa 🙂

tygrys
tygrys
29 dni temu

hahahaha Kuba mistrz. Dawali mu w Cracowi kontrakt na 1,5 roku to na własną prośbę wziął na 0,5 sezonu. Bo myślał że zagra rundę życia i wróci do Legii, lub jeszcze jeden kontrakcik na zachodzie. Nie wyszyło, uja grał to Cracowia nie chciała z nim podpisać nowego kontraktu. Potem przez 3 miesiące nic nie trenował, opierdalał się i nagle zdziwiony że jest koniec okienka a tu nikt poważny go nie chce. Ten człowiek jest niepoważny.

Hubert Dworniok Korfantego 13/6
Hubert Dworniok Korfantego 13/6
29 dni temu

Dupa jasiu.

Paweł
Paweł
29 dni temu

Zostałeś bez klubu z kiepską formą. Zamiast trenować to odpoczywales a potem pojechałeś na urlop. I zdziwiony ze zostałeś bez klubu. Z takim podejściem tylko desperat by ci kontrakt zaproponował. Dorośnij Kubuś albo zmień zawód.

rwetes
rwetes
29 dni temu

Wiodąca postać w polskiej lidze 🙂

lmao.gif
Ojczym
Ojczym (@ojczym)
28 dni temu

Jak dobrze, że życie zweryfikowało tego idiote.

Ojczym
Ojczym (@ojczym)
28 dni temu
Reply to  Ojczym

Co prawda Pan piłkarz w palnik nie daje, ale to ten sam poziom przerośniętego ego, oszukiwania samego siebie i fałszywej skromności co Jańczyk.

Darek
Darek
28 dni temu

Idź do pracy. Może na budowę. Czytając te wypociny trudno oprzeć się wrażeniu że oderwałeś się od rzeczywistości. Mam mieszkania mam, to mam, tamto. Zgadza się. Masz. Ale nie masz talentu. Kosa to Roman Kosecki. I niech tak zostanie.

Turbo_Lover
Turbo_Lover
28 dni temu

„Dużo zrobiłem dla Śląska” ?!

A co Ty niby zrobiłeś dla Śląska?! Dostawałeś jedną z największych pensji, a przez cały rok grania zdołałeś strzelić ledwie 5 bramek (słabym drużynom) i uciekłeś z klubu w połowie kontraktu, jak tylko poczułeś kasę z Turcji. To są te Twoje zasługi?

glitch3179
glitch3179 (@glitch3179)
28 dni temu

Koleś młody już nie jest, a jego główny atut to była szybkość, więc za dużo piłkarskich argumentów nie ma, ale na pierwszą ligę spokojnie powinno starczyć.

Jerzy Kukułka
Jerzy Kukułka
28 dni temu
Reply to  glitch3179

nie obrazaj 1 ligi

mat
mat
28 dni temu

nic tylko plakanie. jak jestes taki dobry to trzeba bylo strzelac bramki. typowy polski zawodnik. wina kazdego tylko nie jego

Tralalala
Tralalala (@tralalala)
28 dni temu

Szczerze współczuję Paczulowi, że musiał wysłuchiwać tych farmazonów…. Ja bym chyba mu przerwal i zwymiotował do wiadra.

Jerzy Kukułka
Jerzy Kukułka
28 dni temu
Reply to  Tralalala

do quizu go!!!! 🙂

Thiago
Thiago
28 dni temu

Ja go w sumie lubię. Z tego wywiadu wynika, że chyba się przeliczył z Cracovią. Mógł podpisac umowe na 1,5 roku, podpisał na pół bo pewnie myslał, że się wypromuje i pójdzie gdzieś za darmo z dobrą pensją. Szkoda bo myslę, ze gdyby przepracował cały okres przygotowawczy z krakowskim klubem to by sobie w ekstrakalsie spokojnie poradził. A to dopierdalanie się do jego wyrazistości, ubiorów czy korali jest mega słabe i pokazuje w jakim zaściankowym kraju zyjemy. Zyj i daj zyc innym!

qdlaty81
qdlaty81 (@qdlaty81)
28 dni temu
Reply to  Thiago

Zlatan moze aobie nosić kucyki i korale. Krycha swoje futra.
A kosecki tez moze, ale jak juz to po cichutku poprosimy bo na dostep do mikrofonu zapracowal Kosecki ale Roman

bart
bart
28 dni temu

„Chciałem iść tam za darmo, jedynie, żeby mi zapewnili lokum i premie, tyle. Pensji nie chciałem żadnej”…………….Hahahaha to jest HIT!!!!

Wacław Strach
Wacław Strach
28 dni temu
Reply to  bart

….I za jedzenie

fakty po faktach
fakty po faktach
28 dni temu

mój 11-letni syn jest w chuj, ale to w chuj, bardziej dojrzały, świadomy, szczery i rozsądny. a jest typowym 11-latkiem, żadnym geniuszem uwięzionym w ciele dziecka 😀

MariselaStone
MariselaStone
28 dni temu

Odkąd zacząłem swoją działalność online, zarabiam 25 dolarów co 15 minut. Brzmi to niewiarygodnie, ale nie wybaczysz sobie, jeśli tego nie sprawdzisz.

Dowiedz się więcej na ten temat tutaj….http://Www.CashApp1.Com  

qdlaty81
qdlaty81 (@qdlaty81)
28 dni temu
Reply to  MariselaStone

Kuba cos dla Ciebie!!!

kami(L)
kami(L)
28 dni temu

błazn pajac !!!!!!!!! kosecki ty głupi fraje….e nie dosc ze sie sprzedaleś ze nie przygotowany byles podpisujac z cracovia kontrakt to jeszcze nie podpisales kontraktu na 1,5 roku inna sprawa ze oszukales włascicieli craxy przyznajac sie po umowie ze nie jestes gotowy do rywalizacji jakim to 0 trzeba byc by sie wyżalać publicznie nad sobą czerwiec lipiec sierpien wrzesien spedziles na wakacjach ktore ci sie nie nalezaly jak chcesz grac w ekstraklasie czy w 2 lidze grac za darmo w slasku hahahaha kto wezmie takiego nieroba ktory rok nic nierobil covid itd i zrobil se jeszcze wakacjie i teraz placze ze niema klubu jeba…. troll jeszcze weszlo zamieszcza te zale na portalu wezcie tego koseckiego podepnijcie pod Janczyka ludzie ktorzy zjeb…. se kariery Espaniol tu blaznie myslisz ze klub jest domem charytatywnym dla takich jak ty ?? jak klubu nie satysfakcionowala oferta nalezalo pracowac ciezej by ktos wylozyl za ciebie jakies pieniadze nie po to klub cie promuje daje ci szanse w treningach bys za darmo odchodzil kosecki klaun

Kuba Kosecki
Kuba Kosecki
28 dni temu
Reply to  kami(L)

Człowieku qrwa, gdzie interpunkcja? Myślisz, że komuś będzie się chciało przebrnąć przez taki bezsensowny potok słów? To jest bełkot.

heretyk
heretyk
28 dni temu

Kuba, z całym szacunkiem, nie chcę cisnąć ani hejtować, ale najpierw załap się do jakiegoś solidnego pierwszoligowca (nie szalej z żądaniami, bo będziesz kolejną rundę ćwiczył indywidualnie) i tam się odbuduj, bo na razie zaczynasz odpływać. A dopiero potem, jak się odbudujesz w 1.Lidze pomyśl o byciu wiodącą postacią ekstraklasy. Ale powiem Ci, że to będzie dla Ciebie trudniejsze niż 8-10 lat temu. Samoocenę masz na wysokim poziomie, to w życiu ważne, nieraz pomaga, ale to nie ona decyduje o formie i poziomie sportowym i to niestety trochę Twój problem. Po prostu masz lekką skłonność do widzenia siebie przez różowe oksy, taki Twój urok, ważne żeby ten róż w oksach nie przesłonił ci zbyt dużo z tego, co najważniejsze. Ok. 10 lat temu pokazałeś przebłyski talentu, byłeś wyróżniającym się (jeszcze nie wiodącym) grajkiem w naszej extraklapci, ale chyba wtedy trochę uderzyło coś co niektórzy nazywają sodówą i poczuciem królowania (nie krytykuję za to, mało który młody człowiek któremu zaczyna dobrze się wieść nie ma z tym problemu), z lekka rozbuchało się ego oraz żądania, kilka pochopnych, niewłaściwych decyzji i coś tam gdzieś nie pykło. Ale i tak sporo osiągnąłeś, może masz czego żałować, ale nie masz się czego wstydzić, rodzinę zabezpieczyłeś sam, to się chwali. Nie szło ci, nie załamujesz się, chcesz jeszcze podjąć rękawicę. W porządku, mi się to podoba, ale na razie skup się na robocie i odbudowie formy, bo z tego co mówisz trochę ją zaniedbałeś, a w 1 i 2 lidze to się trzeba nawalczyć i nabiegać – na razie radziłbym Ci zrobić kroczek w tył i szukać szansy na odbudowę właśnie tam, a potem możesz próbować zrobić dwa kroki w przód i iść wyżej. Może ziomy z Legii do Motoru by cię wkręciły? Ale na razie skup się więcej na trenowaniu i dochodzeniu do formy a mniej na gadaniu w mediach o byciu wiodącym piłkarzem w Exklapie, bo znowu jakieś leszcze w necie będą Cię hejtować i Ci ubliżać. A jak Ci nie pójdzie ten powrót na boisko, nie łam się i idź w te nieruchomości i tak lepiej się ustawiłeś dzięki dotychczasowej grze niż 90 albo więcej % użytkowników tego forum. Trochę sobie pokołczowałem, ale pozdrawiam i życzę Ci żebyś jeszcze pokopał przyzwoicie jak 10 lat temu w tej naszej ekstraklapce, bo wprowadzałeś do niej jakiś koloryt, a nawet swoistą nieszablonowość. A tępym hejterom ujadającym dla samego hejtu, to wiadomo co i gdzie.

gościul
gościul
28 dni temu

Panie Kuba, za szczery ten wywiad, za szczery. Intencje może i były dobre, ale czasem niektóre sprawy lepiej przemilczeć. Ale pan to nigdy nie umiał ugryźć się w język, no ten typ tak ma, a potem to nieraz trzeba się nasłuchać od różnych takich…

mesjasz
mesjasz
28 dni temu

Pajac pajac pajac zadufany w sobie, nic wiecej. Troche przeczytalem, widze ze sie nie zmienilo we lbie nic

Bob
Bob
28 dni temu

Przestańcie już go poniżać i robić z nim wywiady to jest już serio nieśmieszne jak ten już dorosły facet ośmiesza się w co 2 zdaniu.

rroy
rroy
28 dni temu

Ważne że miał COW-ida:D HAHAHAHAHAHHAHA

Elkorn
Elkorn
28 dni temu

Nic nie bedzie,nic nie pomoze.

Kosecki zabijaka w rurkach
Kosecki zabijaka w rurkach
28 dni temu

Jeszcze nie tak dawno temu padły mityczne słowa „nikomu nic nie muszę udowadniać” a kilka sezonów dalej „nikt nie chce podać pomocnej dłoni”. Ten wywiad to kolejny przykład na to że finanse spoko ale głowa mocno znów ucierpiała. Kolejne żale i tłumaczenia źle że wybrałem SV Sandhausen i Hajs w turcji też błąd, pół sezonu kontraktu w Cracovii też steavie wonder podpisał.

Kończ waść wstydu Ojcu oszczędź

gweno
gweno
28 dni temu
Za pracę online dostaję od 90 do 100 dolarów za godzinę. Słyszałem o tej pracy 3 miesiące temu i po dołączeniu do niej łatwo zarobiłem 10 000 $ bez umiejętności pracy online. Po prostu daj mu szansę
strona towarzysząca… http://Www.WorkingProfits.com
Works USA 51
Works USA 51
28 dni temu

[PART TIME JOBS FOR USA  ]  No Experience Needed, No Boss Over il Your FD Shoulder… Say Goodbye To Your Old Job! Limited Number Of Spots.
Check This ……. https://www.works51.com

Greg
Greg
28 dni temu

Bez żartów, nawet mając nazwisko ojca nie może się nigdzie załapać. Tzn. na pewno nie do Ekstraklasy. Może Wieczysta się zlituje?

Cieciu_Rabarbar
Cieciu_Rabarbar
28 dni temu
Reply to  Greg

A czytałes wywiad? Wieczysta nie chciała goscia

Ojtam
Ojtam
28 dni temu

Kolejny przedstawiciel legijnego DNA: dej kontrakt w Śląsku, mnie się wszystko należy (w domyśle: no przecież pochodzę z TEJ Legii!)

qdlaty81
qdlaty81 (@qdlaty81)
28 dni temu

Nigdy nie byłeś wiodącą postacią niczego, takze raczej juz nie bedziesz.
LTSK kosecki…
Lepiej załóż butik odzieżowy dla pilkarzy. Krycha moze jeszcze nie ma przedstawiciela w PL

Ryszard
Ryszard
28 dni temu

Nie ma co się dziwić, że nikt go nie chce. Po 1 pytaniu widać, że zależy mu jedynie na kasie.

Żółty
Żółty
28 dni temu

Co robiłeś od końca maja do września? Odpoczywałem

jajajakberety
jajajakberety
28 dni temu

Niby chłop a jak się go słucha to narzeka jak baba

greg
greg
28 dni temu

dlaczego ma tak mało tatuaży

profesor92
profesor92 (@profesor92)
27 dni temu

XD nie mogę tego czytać bez kitu, Kosa coś miałaś, jak kręciłaś obrońcam Celtiku na Ł3, ale już to straciłaś, pozdro bez odbioru

Weszło
24.10.2021

LIVE: Cóż za dzień w futbolu – a zaczynamy od Zagłębie-Cracovia

El Clasico, Marsylia kontra PSG, Manchester United w starciu z Liverpoolem, derby Łodzi, Roma – Napoli i trzy mecze w Ekstraklasie. Ten dzień jest tak napakowany fajnie zapowiadającym się spotkaniami, że aż chce się siadać przed telewizor. Albo i przed telewizor, laptopa i tablet – żeby to wszystko jednocześnie wchłonąć. Lecimy z relacją na żywo!
24.10.2021
Suche Info
24.10.2021

Bogdan Zając wraca na ławkę trenerską

Bogdan Zając wraca na ławkę trenerską. Były szkoleniowiec Jagiellonii Białystok poprowadzi drugoligowy KKS Kalisz. Dla 48-letniego Zająca krótka kadencja w Białymstoku była pierwszą samodzielną przygodą trenerską na tak wysokim poziomie. Wcześniej znany był on raczej jako współpracownik Adama Nawałki – czy to w Górniku Zabrze, czy to w Lechu Poznań, czy to – rzecz jasna […]
24.10.2021
Weszło
24.10.2021

Kto ma obecnie lepszych piłkarzy na danej pozycji – Klopp czy Solskjaer?

Kto wie, czy gdyby nie spektakularny comeback w meczu z Atalantą, dzisiaj na ławce trenerskiej Manchesteru United nie debiutowałby nowy człowiek. Ole Gunnar Solskajer kolejny raz urwał się ze stryczka, ale jego zmartwienia nie kończą się na trudach z włoską ekipą. W następnych tygodniach zmierzy się jeszcze z Tottenhamem, Manchesterem City i Villarreal czy Chelsea. […]
24.10.2021
Ligue 1
24.10.2021

Marsylia = Payet. Niepokorny geniusz pisze historię w OM

– Dimitri to obok Andresa Iniesty najlepszy piłkarz na świecie, jeśli chodzi o grę tyłem do bramki. Jest tak dobry technicznie i zwrotny, że odebranie mu piłki jest praktycznie niemożliwe – stwierdził Jan van Winckel, asystent Marcelo Bielsy w Olympique Marsylia po sezonie, w którym Payet pozamiatał konkurencję. 17 asyst w Ligue 1 w trakcie jednego sezonu […]
24.10.2021
Suche Info
24.10.2021

Niejasna przyszłość Michniewicza, Papszun wciąż w zasięgu

Legia Warszawa pogrąża się w kryzysie i pomału traci jakiekolwiek szanse na obronę tytułu mistrzowskiego. Zaufanie władz klubu do Czesława Michniewicza gaśnie. Jak wyjaśnia dziennikarz Kuba Majewski, wciąż nie jest wykluczone, że pracę przy Łazienkowskiej podejmie Marek Papszun. Nie byłoby to pierwsze podejście Dariusza Mioduskiego do zatrudnienia obecnego szkoleniowca Rakowa Częstochowa, ale obecnie szanse na […]
24.10.2021
Inne sporty
24.10.2021

Marcin Tybura: Do walki o pas mistrzowski UFC brakuje mi dwóch wygranych

Gościem jednego z ostatnich Hejt Parków na antenie Kanału Sportowego był Marcin Tybura. Nasz najlepszy aktualnie zawodnik MMA w wadze ciężkiej opowiadał o początkach swojej kariery, zbliżającej się walce z Aleksandrem Wołkowem (która w tę sobotę, na tej samej gali, na której zawalczy Jan Błachowicz), współpracy z trenerem, ale też… rolnictwie, którym czasem się zajmuje. […]
24.10.2021
Weszło
24.10.2021

Przewodnik po El Clasico

Im bliżej El Clasico, tym więcej wspomnień. W dwudziestym pierwszym wieku klasyki weszły na nowy, niespotykany dotąd poziom. Galaktyczny Real, popisy Ronaldinho, tiki-taka Guardioli, zagrywki psychologiczne Mourinho, pojedynki Messiego i Ronaldo, MSN Lucho, Zidane i jego pokazy, jak zarządzać ego zawodników. Kiedyś to było. Z odpowiedzią na pytanie, czego oczekiwać po dzisiejszym El Clasico jest […]
24.10.2021
Suche Info
24.10.2021

Juventus ma na oku następcę Szczęsnego?

Jak donosi hiszpański portal fichajes.net, Kepa Arrizabalaga może wkrótce zmienić Chelsea na Juventus. W Turynie hiszpański golkiper miałby być konkurentem, a docelowo wręcz następcą Wojciecha Szczęsnego. Kepa trafił do Londynu w sierpniu 2018 roku za 80 milionów euro, co było światowym rekordem transferowym, jeżeli chodzi o bramkarzy. Początki Hiszpana w nowym klubie były jeszcze umiarkowanie […]
24.10.2021
Weszło
24.10.2021

Jak i kiedy Dariusz Mioduski zwalniał trenerów

Podobno każdy stołek trenerski, bez względu na to jak dobre byłyby wyniki, ma dodatnią temperaturę. Ale na stołku, na którym siedzi aktualnie Czesław Michniewicz, można by bez trudu zagotować wodę. Pytanie: ile cierpliwości okaże Dariusz Mioduski? Szukając odpowiedzi, przeanalizowaliśmy w jakich sytuacjach zwalniani za jego rządów byli poprzedni trenerzy. ALEKSANDAR VUKOVIĆ – 66 MECZÓW Ostatnie […]
24.10.2021
Suche Info
24.10.2021

Efektowny rajd i piękny gol Świerczoka w Japonii [WIDEO]

Jakub Świerczok po raz kolejny wpisał się na listę strzelców w japońskiej J1 League. Tym razem były napastnik Piasta Gliwice trafił do siatki w zremisowanym 2:2 meczu z Vissel Kobe, gdzie występują między innymi Thomas Vermaelen, Bojan Krkić oraz Andres Iniesta. Bramka Świerczoka naprawdę może się podobać. Spójrzcie:  To czwarte trafienie piłkarza Nagoya Grampus […]
24.10.2021
Brama dnia
24.10.2021

Thierry Henry kontra Samuel Eto’o | BRAMA DNIA

Zapraszamy na kolejną odsłonę „Bramy dnia”. We wczorajszym odcinku zatriumfował Nwankwo Kanu, a kto będzie górą dzisiaj? W szranki stają dwie wielkie legendy futbolu: Thierry Henry oraz Samuel Eto’o. Oglądajcie i głosujcie! THIERRY HENRY VS MALLORCA (24.10.2001) Thierry Henry. Jego szybkość i spokój w sytuacji sam na sam – elitarny poziom.  SAMUEL ETO’O VS […]
24.10.2021
Weszło
24.10.2021

Nowe twarze El Clasico. Ansu Fati kontra Vinicius Junior

Nie ma Ronaldo, nie ma Messiego. Chciałoby się powiedzieć, że El Clasico nigdy nie będzie już takie samo, ale to mimo wszystko lekka przesada. Owszem, Real i Barcelona straciły żywe legendy futbolu, którymi sprzedaje się mecze na całym świecie. Tylko że, jak mawiają, nadchodzi nowe. Na tle starej gwardii – Pique, Busquetsa, Modricia czy Benzemy […]
24.10.2021
Weszło
24.10.2021

Jakie są fundamenty dobrych tygodni Stali Mielec?

Stal Mielec ma tyle punktów, ile może mieć Legia, jeśli wygra swoje zaległe mecze. Ta sama Stal Mielec, na początku sezonu nie potrafiąca przeprowadzić składnej akcji, w ostatnich dwóch kolejkach strzeliła siedem bramek. Stal Mielec od połowy sierpnia przegrała mecze tylko z medalistami zeszłego sezonu, Rakowem i Pogonią. Co zmieniło się w Stali względem początku […]
24.10.2021
Suche Info
24.10.2021

Mourinho wściekły po klęsce. Będą zmiany w Romie

Jose Mourinho stwierdził na konferencji, że tylko on ponosi odpowiedzialność za kompromitującą porażkę 1:6 z Bodo/Glimt w fazie grupowej Ligi Konferencji UEFA. W praktyce wygląda jednak na to, że Portugalczyk ma za ten mecz olbrzymie pretensje do swoich zawodników. Jak poinformował Nicolo Schira, portugalski szkoleniowiec Giallorossich ma zamiar już w trakcie zimowego okienka transferowego porządnie […]
24.10.2021
Weszło
24.10.2021

Trzynaście obliczy El Clasico

Rywalizację Realu Madryt i FC Barcelony ciężko byłoby streścić w dziesięciu rozbudowanych tomach. Mnogość bohaterów, wydarzeń boiskowych, symboli, elementów kultury i otoczki wokół meczu sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Na podstawie klasyków bystry uczeń szkoły średniej mógłby spokojnie napisać dobrą rozprawkę, która byłaby powielaniem banałów. Motyw nienawiści? Jest. Motyw pojednania? Oczywiście. Motyw zemsty? […]
24.10.2021
Suche Info
24.10.2021

Laudrup: „Nie spodziewam się wybitnego Klasyku”

Jak to zwykle bywa przed El Clasico, głos regularnie zabierają byli piłkarze Realu Madryt i FC Barcelony. Na łamach hiszpańskich mediów sytuację ocenił Michael Laudrup, który miał okazję występować po obu stronach barykady w kastylijsko-katalońskiej rywalizacji. – „Klasyk” to „Klasyk”. Jest szczególny, jedyny w swoim rodzaju i nieprzewidywalny – powiedział Laudrup na łamach „AS-a” (tłumaczenie: […]
24.10.2021
Suche Info
24.10.2021

Koeman: „Nie wiem skąd w ludziach ten brak wiary”

Już tylko kilka godzin pozostało do El Clasico. O 16:15 FC Barcelona podejmie na własnym stadionie Real Madryt w spotkaniu, które może być kluczowe dla przyszłości Ronalda Koemana na ławce trenerskiej Blaugrany. Holenderski szkoleniowiec dziwi się jednak kibicom Barcy, którzy do „Klasyku” podchodzą z sercem pełnym obaw. – Nie wiem, skąd w ludziach ten brak […]
24.10.2021
Weszło
24.10.2021

Ostatnie El Clasico przed erą Leo Messiego? 25 kwietnia 2004 roku

Już w niedzielę pierwsze od dawna El Clasico, w którym nie zagra Leo Messi. Nie zagra nie dlatego, że ma kontuzje, a dlatego, że nie ma go już w klubie z Katalonii. Od jak dawna nie było takiej sytuacji? Które starcie Barcelony z Realem było ostatnim, gdy Messi po prostu nie był członkiem pierwszego zespołu? […]
24.10.2021