Banda Świrów znów w akcji. Tym razem charytatywnej!

redakcja

Autor:redakcja

24 września 2021, 21:31 • 1 min czytania

Reklama
Banda Świrów znów w akcji. Tym razem charytatywnej!

Wydawało się, że trudno będzie jeszcze jakoś medialnie przebić film z odprawą trenera Leszka Ojrzyńskiego przed meczem towarzyskim kibiców Korony Kielce z legendarną „Bandą Świrów”. A jednak – grupa byłych piłkarzy kieleckiego klubu znowu pozytywnie nas zaskoczyła. W szatni przed jubileuszowym spotkaniem trener Ojrzyński zrobił zrzutkę pieniędzy, które zostały przekazane w formie darowizny Fundacji DOGadanka.

Reklama

– Darowizna zostanie przeznaczona na wsparcie Klub Kibiców Niepełnosprawnych Kielce. Dzięki tym pieniążkom uda się sfinansować wyjazd i sprzęt dla kieleckich kibiców niepełnosprawnych na ogólnopolski turniej Futsalu Bez Barier. Kielecki KKN będzie rywalizował tam, m.in. z niepełnosprawnymi kibicami Legii, Lechii, Widzewa czy Wisły. A to nie koniec charytatywnego dobra, jakie będzie jeszcze płynęło z organizacji Jubileuszu Bandy Świrów – poinformował w swoich mediach społecznościowych jeden z pomysłodawców całej imprezy, Michał Siejak.

Czekamy na to, czym jeszcze zaskoczy nas ta nowa-stara Korona. Dobre występy w I lidze, porządek organizacyjny, kapitalna i sentymentalna impreza, wsparcie charytatywne… Może już czas wrócić do elity?

Fot.FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank