Pierwszy gol Piotra Zielińskiego w tym sezonie [WIDEO]

Damian Smyk

Autor:Damian Smyk

23 września 2021, 19:57 • 1 min czytania 7 komentarzy

Piotr Zieliński zażegnał już problemy ze zdrowiem i wrócił do składu Napoli. Polski pomocnik strzelił dziś swojego pierwszego gola w bieżącym sezonie. Pomocnik Napoli zdobył bramkę na 4:0 w ligowym starciu z Sampdorią.

Zieliński dopiero trzeci raz w tym sezonie znalazł się w wyjściowym składzie ekipy z Neapolu. W inauguracyjnym sezon starciu z Venezią doznał urazu, opuścił przez to starcie z Genoą, a w meczach z Juventusem i Udinese wchodził z ławki. Niedawno zagrał ponad godzinę w pucharowym spotkaniu z Leicester i dziś też od pierwszej minuty zmagał się z Sampdorią.

Polak w 59. minucie tego meczu wpisał się na listę strzelców po podaniu Hirvinga Lozano. Ładny strzał ze skraju szesnastki, lewą nogą – można sobie zerknąć:

Pochodzi z Poznania, choć nie z samego. Prowadzący audycję "Stacja Poznań". Lubujący się w tekstach analitycznych, problemowych. Sercem najbliżej mu rodzimej Ekstraklasie. Dwupunktowiec.