Odcięcie Osimhena, kontuzja Zielińskiego

22 sierpnia 2021, 23:14 • 1 min czytania 1 komentarz

Sporo emocji w dzisiejszym meczu Napoli – Venezia, ale niestety – niekoniecznie pozytywnych. Z naszej perspektywy najbardziej martwi uraz Piotra Zielińskiego. Polski zawodnik po jednym ze starć z przeciwnikiem złapał się za nogę i mimo próby kontyunowania gry – musiał opuścić boisko. Czekamy na raporty medyczne i badania, ale zejście już w 35. minucie nie napawa optymizmem.

Drugi powód tych negatywnych emocji? Cóż, bójka z udziałem Osimhena. Nie wiemy, jakiego rodzaju prowokacje miały tam miejsce, ale zdzielić rywala sierpowym?

Osimhen zdzielił rywala w twarz, kompletna huśtawka Insigne. Zwycięski debiut Spalllettiego w Napoli [WIDEO]

Twitter/meczyki.pl

Napoli tak solidnie doświadczone w pierwszej połowie może jednak się pocieszać – ostatecznie ani utrata Zielińskiego, którego zastąpił Elmas, ani utrata Osimhena nie wpłynęły na obraz gry. Napoli powinno prowadzić już w 57. minucie, ale Insigne zmarnował rzut karny. 5 minut później się poprawił, zrobiło się 1:0. Dziesięć minut później na 2:0 podwyższył Elmas i właśnie takim wynikiem zakończyło się spotkanie.

Napoli więc wygrywa, ale od 3 punktów pewnie ważniejsze będą informacje o sytuacji Zielińskiego. Miejmy nadzieję, że będą to informacje pozytywne.

Napoli – Venezia 2:0 (0:0)