Bartoszek: – Gratuluję mojej drużynie dobrej postawy

redakcja

Autor:redakcja

21 sierpnia 2021, 10:00 • 1 min czytania

Reklama
Bartoszek: – Gratuluję mojej drużynie dobrej postawy

Wisła Płock wygrała wczoraj z Zagłębiem 4:0. To był drugi taki mecz trenera Bartoszka w ciągu kilku miesięcy, kiedy deklasuje zespół z Lubina. To były zasłużone trzy punkty po skutecznej grze, o czym mówi sam szkoleniowiec. Na konferencji prasowej po meczu nie szczędził ciepłych słów dla swoich piłkarzy.

Reklama

Mecz od samego początku, mimo niedogodności pogodowych, dobrze nam się układał, dobrze weszliśmy w to spotkanie. Z dużą determinacją i dużym animuszem staraliśmy się konstruować akcje ofensywne i bardzo mocno napieraliśmy na przeciwnika, czego efektem były dwie zdobyte bramki. Potrafiliśmy potem dołożyć jeszcze dwie bramki i odpowiednio zakończyć spotkanie z trzema punktami przed własną publicznością. Bardzo cieszę się z postawy całej drużyny i z tego, że nawet mimo dobrego wyniku cały czas dominowaliśmy rywala, cały czas atakowaliśmy wysoko i tak naprawdę mimo kolejnych zdobywanych bramek nasze nastawienie się nie zmieniało, zespół grał do końca. Gratuluję drużynie bardzo dobrej postawy – powiedział na konferencji prasowej trener Bartoszek.

Fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank