Andreas Pereira znów odchodzi z Manchesteru United

redakcja

Autor:redakcja

21 sierpnia 2021, 09:42 • 1 min czytania

Reklama
Andreas Pereira znów odchodzi z Manchesteru United

Flamengo na zasadzie rocznego wypożyczenia za milion euro pozyskało Andreasa Pereirę. Pensja piłkarza „Czerwonych Diabłów” została rozdzielona między dwa kluby. Ponadto mistrz Brazylii zagwarantował sobie opcję, że może wykupić zawodnika za 20 milionów euro, natomiast Manchester United zapewnił sobie 20% od kwoty przyszłego transferu.

Reklama

Pomocnik Manchesteru United zebrał trochę minut w Anglii, ale był to głównie sezon 2019/2020, który zakończył z dorobkiem 40 występów (dwa gole i cztery asysty). Po przyjściu Bruno Fernandesa Pereira nie grał już tak często i udał się na wypożyczenie do Lazio. Tam szału nie zrobił i niewykluczone, że Flamengo będzie ostatnim miejscem, w którym będzie tylko tymczasowo. Ma 25 lat, trener Solskjaer raczej takiego piłkarza już nie potrzebuje.

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank