Furman zawieszony na trzy mecze

redakcja

Autor:redakcja

19 sierpnia 2021, 10:51 • 1 min czytania

Reklama
Furman zawieszony na trzy mecze

Nie tak Dominik Furman wyobrażał sobie powrót do Ekstraklasy. Nie dość, że pomocnik Wisły Płock jest daleki od optymalnej formy, to jeszcze Komisja Ligi, po zaledwie czterech rozegranych meczach, zawiesiła go na trzy spotkania. 

Reklama

Furman został ukarany za barbarzyński wjazd w nogi Arkadiusza Pyrki w 65. minucie meczu z Piastem Gliwice. Sam zainteresowany praktycznie od razu wiedział, że to wejście musi skończyć się czerwoną kartką.

Zastanawialiśmy się wówczas, gdzie podział się Dominik Furman sprzed roku, ten sam, który potrafił być czołowym pomocnikiem ligi i gościem ocierającym się o reprezentację Polski, bo dotychczas jego ekstraklasowe występy po powrocie do Polski prezentują się następująco:

  • 45 minut z Legią, nota: 4
  • 23 minut z Lechią, nota: 5
  • 73 minut z Radomiakiem, nota: 4
  • 65 minut z Piastem, nota: 1

No cóż, teraz czeka go przerwa, bo za piłkarskie grzechy trzeba odpokutować.

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank