Jędrzejczyk: – Najważniejsze jest to, że wygraliśmy

redakcja

Autor:redakcja

28 lipca 2021, 12:00 • 1 min czytania

Reklama
Jędrzejczyk: – Najważniejsze jest to, że wygraliśmy

Wczorajszy mecz Legii z Florą nie należał do najlepszych spotkań, jakie widzieliśmy w wykonaniu polskich klubów w pucharach. Ale nie można odmówić Legii skuteczności. Mają cztery mecze za sobą, cztery zwycięstwa, a więc też perfekcyjnie punktują dla polskiego rankingu krajowego. Już zapewnili sobie grę w Europa Conference League.

Reklama

Artur Jędrzejczyk w wywiadzie z oficjalną stroną klubową Legii powiedział: Najważniejsze jest to, że wygraliśmy. Przeszliśmy do kolejnej rundy i to również bardzo istotne. Wydaje mi się, że zaprezentowaliśmy się dzisiaj dobrze. Dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce i mieliśmy kilka sytuacji. Wiadomo, że Flora Tallinn też miała swoje okazje, ale udało nam się zachować czyste konto. Czekamy teraz na kolejne mecze.

Każdy rywal jest inny, wiadomo, że Legia musiała narzucać swój styl Florze. Przeciw Dinamo będzie mogła zagrać bardziej jak z Bodo/Glimt – być może to jest szansa.

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank