Piast zastrzeże numer Gerarda Badii

redakcja

Autor:redakcja

25 lipca 2021, 13:36 • 1 min czytania

Reklama
Piast zastrzeże numer Gerarda Badii

Gerard Badia nie zdecydował się kontynuować kariery w Piaście Gliwice. Badia wrócił do Hiszpanii, gdzie będzie grał w piątej lidze – tak naprawdę jego powrót do rodzinnych stron jest umotywowany sprawami pozapiłkarskimi, prywatnymi. Piast żegna swoją legendę z honorami, dziś zostanie zastrzeżony jego numer.

Reklama

Badia występował z numerem 21.

Badia coraz częściej odczuwał problemy zdrowotne, to jedna strona medalu. Od tego amatorskie granie będzie łączył z pracą w firmie rodzinnej. W Piaście spędził osiem lat, zdobył mistrzostwo Polski. Stał się po drodze ikoną ligi i jednym z najsympatyczniejszych piłkarzy ostatnich lat w lidze, powszechnie szanowanym na wszystkich stadionach.

Reklama

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank