Pazdan: – Mimo remisu uważam, że idziemy w dobrym kierunku

redakcja

Autor:redakcja

25 lipca 2021, 17:44 • 1 min czytania

Reklama
Pazdan: – Mimo remisu uważam, że idziemy w dobrym kierunku

Wczoraj Michał Pazdan po ponad sześciu latach ponownie wystąpił w barwach Jagiellonii Białystok. W rozmowie z klubowymi mediami przyznał, że czuje się dobrze w ustawieniu z trójką środkowych obrońców i wahadłowymi. Stwierdził też, że odczuwa niedosyt po remisie z Lechią Gdańsk.

Reklama

Szkoda, że mamy tylko punkt, bo w przypadku wygranej zdecydowanie lepiej gra się w kolejnych spotkaniach. Mimo remisu uważam, że idziemy w dobrym kierunku. Przy straconym golu mogliśmy wcześniej przerwać akcję, ale dużo jest takich sytuacji w meczu. Nie da się wszystkiego uniknąć. Pomimo straconej bramki uważam, że nie wyglądaliśmy źle w grze piątką obrońców, jak na pierwszy mecz. Było też wiele pozytywnych momentów, o których należy pamiętać. Jest to fajne ustawienie dla zawodnika, który umie się dobrze poruszać – ocenił zawodnik Jagi.

Były reprezentant Polsk jest optymistą. Wierzy, że za jakiś czas zarówno on, jak i cała drużyna będzie w optymalnej dyspozycji. –  Jeśli wykażemy się większym spokojem przy konstruowaniu akcji, możemy kreować więcej sytuacji. Gdybyśmy zagrali nieco szybciej, to były świetne momenty do wykreowania dogodnych szans. Będziemy starali się doskonalić grę w tym ustawieniu. Po to gramy, żeby sprawiało to nam większą przyjemność. Czasem grając odważnie, przytrafiają się błędy w wyprowadzeniu piłki, ale to jest normalne – powiedział Michał Pazdan.

Fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank