Fornalik: – Pracujemy nad sprowadzeniem napastnika

redakcja

Autor:redakcja

25 lipca 2021, 08:12 • 1 min czytania

Reklama
Fornalik: – Pracujemy nad sprowadzeniem napastnika

Piast Gliwice zaczyna dzisiaj ligowy sezon. Na dzień dobry spotka wyjątkowo wymagającego rywala – Raków Częstochowa. Piast stracił Świerczoka, natomiast zdołał sprowadzić Kądziora. Niemniej to nie koniec wzmocnień w Gliwicach, co zapowiedział Waldemar Fornalik.

Reklama

Oficjalnej stronie klubu Fornalik powiedział: – Powiem wprost, że pracujemy nad sprowadzeniem napastnika, który będzie w stanie zdobywać sporo bramek. Na tę chwilę mamy swoich zawodników i liczymy także na nich, ponieważ w zeszłym sezonie byli trochę w cieniu Jakuba. Teraz otwiera się dla nich szansa i mam nadzieję, że pokażą pełnię swoich możliwości.

Odniósł się też do formy Kądziora, który może potrzebować trochę czasu. Fornalik: – Przerwa w jego grze trwała dość długo, trenował indywidualnie, dołączył do nas dopiero w tym tygodniu. Do meczu mamy jeszcze dwa dni, więc będziemy się przyglądać jego sytuacji i analizować ją wraz z Damianem. Z pewnością liczymy na jego dobrą postawę i umiejętności w całych rozgrywkach, a to czy będzie gotowy do gry już na ten mecz zobaczymy w najbliższym czasie.

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank