Koniec nieudanej przygody Kwietniewskiego w Legii

redakcja

Autor:redakcja

24 lipca 2021, 16:38 • 1 min czytania

Reklama
Koniec nieudanej przygody Kwietniewskiego w Legii

Do długiej listy piłkarzy, którzy w młodym wieku zdecydowali się na wyjazd do zagranicznego klubu, a później wrócili do Polski i zawodzą, dopisać możemy kolejne nazwisko. Mikołaj Kwietniewski, który kilka lat spędził w zespołach młodzieżowych Fulham, właśnie rozstał się z Legią Warszawa, w barwach której nawet nie zadebiutował. 

Reklama

Warszawski klub wykupił go z angielskiej drużyny w styczniu 2018 roku. Wielokrotny reprezentant kadr juniorskich na początku grał głównie w rezerwach Legii. Później zaliczył wypożyczenia do Bytovii Bytów (9 meczów bez gola i asysty w I lidze) i Wisły Płock (14 meczów, 1 gol i 1 asysta). Ostatni sezon znów spędził w drugiej drużynie macierzystego zespołu, ale na tym kończy się jego – nie ma co kryć, nieudany – pobyt w Legii.

W przyszłym sezonie 22-letni Kwietniewski będzie grał w Skrze Częstochowa. Z beniaminkiem I ligi pomocnik podpisał dwuletni kontrakt.

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank