Skład Legii na mecz z Florą Tallin. Dwóch napastników!

redakcja

Autor:redakcja

21 lipca 2021, 19:50 • 1 min czytania

Reklama
Skład Legii na mecz z Florą Tallin. Dwóch napastników!

O 21 mecz Legii z Florą Tallin w ramach II rundy kwalifikacji do Conference League. Trener Michniewicz zdecydował się na bardzo ofensywne ustawienie. Legia rozpocznie bowiem mecz w ustawieniu z duetem napastników. Razem zagrają Tomas Pekhart i Mahir Emreli. 

Reklama

W porównaniu meczami z Bodo/Glimt z wyjściowym składzie nie zagra Bartosz Slisz. Obok Andre Martinsa w środku pola będzie ustawiony Bartosz Kapustka.

Legia: Boruc – Jędrzejczyk, Wieteska, Hołownia – Juranović, Kapustka, Martins, Mladenović – Luquinhas – Emreli, Pekhart.

Rezerwa: Tobiasz, Kochalski, Abu Hanna, Rose, Nawrocki, Slisz, Josue, Skibicki, Muci, Lopes, Kostorz, Rosołek.

Fot. FotoPyk

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank