Brentford z pierwszym transferem po awansie do Premier League

redakcja

Autor:redakcja

20 lipca 2021, 15:21 • 1 min czytania

Reklama
Brentford z pierwszym transferem po awansie do Premier League

Norwich City wydaje, Watford wydaje, Brentford podchodzi do sprawy bardzo ostrożnie. The Bees dopiero teraz sfinalizowali pierwszy transfer po awansie do Premier League.

Reklama

Nowym zawodnikiem ekipy Thomasa Franka został Frank Onyeka, sprowadzony z duńskiego FC Midtjylland. Przy okazji Brentford zostało zmuszone do pobicia rekordu transferowego. Pomocnik kosztował 10 milionów funtów, zaś wcześniej rekord należał do Exeter City, które zażyczyło sobie ponad 7 milionów za Watkinsa.

23-letni Nigeryjczyk podpisał z klubem umowę, która będzie obowiązywała do końca sezonu 2025/26.

Onyeka przebywa obecnie na przymusowej kwarantannie dla osób przybyłych z Danii i po jej zakończeniu rozpocznie treningi z nowym zespołem.

Reklama

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank