Legia poznała potencjalnych rywali w trzeciej rundzie el. Ligi Mistrzów

redakcja

Autor:redakcja

19 lipca 2021, 12:22 • 1 min czytania

Reklama
Legia poznała potencjalnych rywali w trzeciej rundzie el. Ligi Mistrzów

Jeśli Legia awansuje do trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów, trafi tam na kogoś z dwójki Dinamo Zagrzeb-Omonia Nikozja. 

Reklama

Najpierw jednak Legia musi pokonać Florę Tallin w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz już w środę 21 lipca, rewanż we wtorek 27 lipca. Legia będzie zdecydowanym faworytem, ale… nie takie wpadki polskich drużyn widzieliśmy już w europejskich pucharach.

Potencjalnym rywalem Legii będzie wygrany dwumeczu Dinamo Zagrzeb-Omonia Nikozja. Dinamo Zagrzeb to mistrz Chorwacji, Omonia Nikozja to mistrz Cypr. Wydaje się, że nie jest to najgorsze możliwe losowanie mistrza Polski.

Fot. Fotopyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank