„Boję się, że Górnik straci na Podolskim”

redakcja

Autor:redakcja

19 lipca 2021, 09:55 • 1 min czytania

Reklama
„Boję się, że Górnik straci na Podolskim”

Dariusz Dziekanowski w swoim felietonie w Przeglądzie Sportowym wyraził wątpliwość odnośnie gry Lukasa Podolskiego w Górniku Zabrze. 

Reklama

– Podolski pomoże Górnikowi walczyć o wyższe cele, że przyciągnie na stadiony kibiców, może też innych słynnych piłkarzy. Jestem jednak świadomy, że może narobić naszej piłce szkody. Jeśli okaże się, że Lukas Podolski będzie dzielił swe obowiązki między występy w show „Mam Talent” i grę w Górniku, stawiając występy telewizyjne ponad obowiązki klubowe, to znaczy, że traktuje profesjonalny klub jak amatorski. A wtedy Górnik i nasza liga zamiast zyskać na prestiżu, mogą go stracić. Mam jednak nadzieję, że moje obawy są nieuzasadnione – napisał były reprezentant polski i felietonista największego dziennika sportowego w Polsce.

Lukas Podolski wczoraj zadebiutował w Górniku Zabrze w przegranym 1:3 meczu z Banikiem Ostrawa. Momentami wyglądał bardzo jakościowo, ale sam Jan Urban wspominał, że Podolski jest jeszcze daleki od optymalnej formy fizycznej.

Fot. Fotopyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank