Legia poznała potencjalnych rywali w eliminacjach do Ligi Mistrzów

redakcja

Autor:redakcja

18 lipca 2021, 13:56 • 1 min czytania

Reklama
Legia poznała potencjalnych rywali w eliminacjach do Ligi Mistrzów

UEFA podzieliła drużyny na grupy przed jutrzejszym losowaniem III rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Legia Warszawa trafiła do klubów nierozstawionych.

Reklama

Poza stołecznym klubem znalazła się tam jeszcze Flora Tallin, z którą Legia zmierzy się w II rundzie, a także:

  • gibraltarskie Lincoln Red Imps
  • rumuńskie CFR Cluj
  • słoweńska NS Mura
  • bułgarski Łudogorec Razgrad

Zwycięzcy meczów trafią na trzech zwycięzców ze spotkań drużyn rozstawionych. Jeśli Legia, zgodnie z planem, przejdzie Estończyków – trafi na znacznie silniejszego rywala. Łatwo nie będzie.

W II rundzie eliminacji Dynamo Zagrzeb zagra bowiem z Omonią Nikozją. Olympiakos zmierzy się z Neftci Baku, zaś Slovan Bratysława spróbuje wyeliminować Young Boys.

Na kogo trafić może Legia? Tego dowiemy się już jutro – losowanie odbędzie się o godzinie 12:00.

Reklama

Fot.FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank