Przesmycki odchodzi z PZPN

redakcja

Autor:redakcja

17 lipca 2021, 18:36 • 1 min czytania

Reklama
Przesmycki odchodzi z PZPN

Zbigniew Przesmycki został odwołany z funkcji przewodniczącego Kolegium Sędziów PZPN. Uff, wreszcie, chciałoby się rzec…

Reklama

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o tym w specjalnym komunikacie o następującej treści:

Uchwała nr VI/122 z 17 lipca 2021 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie odwołania Przewodniczącego Kolegium Sędziów PZPN

I. Zarząd PZPN, działając na podstawie art.36 § 1 pkt. 16 Statutu PZPN, postanawia odwołać Pana Zbigniewa Przesmyckiego z funkcji Przewodniczącego Kolegium Sędziów PZPN, ze skutkiem na dzień 19 sierpnia 2021 roku.

II. Niniejsza Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia, z tym że wywołuje skutki z dniem 19 sierpnia 2021 roku.

Reklama

Przez ostatnie lata dosyć często krytykowaliśmy Zbigniewa Przesmyckiego za dziwaczne decyzje przy obsadach sędziowskich i przeróżne absurdalne tłumaczenia. Wydawało nam się, że jego czas w roli szefa Kolegium Sędziów PZPN powoli powinien dobiegać końca, ale Przesmycki niezmiennie trwał na swoim stanowisku. Teraz czas na zmianę, na przewietrzenie korytarzy Kolegium Sędziów PZPN i dobrze. Dotychczasowa koncepcja i dotychczasowe zarządzanie zdążyło się wypalić.

Fot. 400mm.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank