Maciej Sawicki żegna się z PZPN-em

redakcja

Autor:redakcja

17 lipca 2021, 17:47 • 1 min czytania

Reklama
Maciej Sawicki żegna się z PZPN-em

Maciej Sawicki, dotychczasowy sekretarz generalny PZPN, ogłosił, że odejdzie z Polskiego Związku Piłki Nożnej wraz z końcem kadencji Zbigniewa Bońka.

Reklama

Sawicki o swojej decyzji poinformował za pośrednictwem Twittera.

– Na moją prośbę zarząd PZPN odwołał mnie dzisiaj z funkcji sekretarza generalnego ze skutkiem na 19 sierpnia. Oznacza to, że z ostatnim dniem prezesury Zgigniewa Bońka kończą swoją pracę w tej roli. Dziękuję prezesowi Bońkowi za szansę i zaufanie. Jak to w sporcie: nie wszystko się udało, ale jestem dumny z tych blisko dziewięciu lat. Decyzję w sprawie swojej przyszłości i pozostania w piłce podejmę po 18 sierpnia. Łączy nas piłka – napisał Maciej Sawicki.

Reklama

To ważna decyzja, również w kontekście zbliżających się wyborów w Polskim Związku Piłki Nożnej. Sawicki był sekretarzem generalnym PZPN przez ostatnie dziewięć lat.

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank