Morata: – Po meczu z Polską nie spałem. Dostawałem groźby

redakcja

Autor:redakcja

25 czerwca 2021, 09:32 • 1 min czytania

Reklama
Morata: – Po meczu z Polską nie spałem. Dostawałem groźby

Alvaro Morata przyznał podczas programu „El Partidazo” w radiu COPE, że nie wspomina najlepiej dnia meczu z Polską. Zdradził, że otrzymywał pogróżki i nie mógł spać. Hiszpański napastnik nie ma łatwego życia, bo niby strzelił z nami gola, ale potem nie zagrał tak, jak kibice by sobie tego życzyli. To samo ze Słowacją, z którą nie strzelił rzutu karnego.

Reklama

– Nie spałem przez 9 godzin po meczu z Polską. Otrzymywałem groźby, zniewagi wobec mojej rodziny. „Mam nadzieję, że twoje dzieci umrą” – takie wiadomości dostawałem. Ale nic mi nie jest, może kilka lat temu byłbym przerażony. Ale teraz… kilka tygodni spędziłem w izolacji od wszystkiego. Ludzie gwiżdżą na mnie, ale daję z siebie wszystko. Oddaję życie za drużynę narodową. Gdybyśmy wygrali 3:0 ze Szwecją lub Polską, stadion zrobiłby „falę”. Wszystko, co mówię jest interpretowane. Chciałbym, żeby ludzie weszli w moją skórę. Casillas, Raul i Reina mówili mi, żebym nie przywiązywał wagi do krytyki – powiedział Morata.

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
14
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank