Papszun został trenerem maja w Ekstraklasie

redakcja

Autor:redakcja

10 czerwca 2021, 22:50 • 1 min czytania

Reklama
Papszun został trenerem maja w Ekstraklasie

Sezon Ekstraklasy już za nami, ale liga wciąż jeszcze rozlicza miniony sezon. Marek Papszun został ogłoszony najlepszym trenerem maja. 

Reklama

Marek Papszun bez dwóch zdań zasłużył na to miano. Raz, że poprowadził Raków do wicemistrzostwa Polski, wygrywając wszystkie trzy majowe ligowe spotkania. Dwa, że wygrał Puchar Polski. Papszun osiąga z Rakowem historyczne wyniki.

Kto zostawał trenerem miesiąc miesiąc po miesiącu?

Maj 2021 – Marek Papszun (Raków Częstochowa)

Kwiecień 2021 – Marek Papszun (Raków Częstochowa)

Reklama

Marzec 2021 – Czesław Michniewicz (Legia Warszawa)

Luty 2021 – Piotr Tworek (Warta Poznań)

Grudzień 2020 – Kosta Runjaic (Pogoń Szczecin)

Listopad 2020 – Czesław Michniewicz (Legia Warszawa)

Reklama

Październik 2020 – Marek Papszun (Raków Częstochowa)

Wrzesień 2020 – Marcin Brosz (Górnik Zabrze)

Sierpień 2020 – Marcin Brosz (Górnik Zabrze)

Można to więc podsumować. Marek Papszun zostawał najlepszym trenerem miesiąca trzy razy. Czesław Michniewicz i Marcin Brosz po dwa razy. Piotr Tworek i Kosta Runjaić po razie.

Reklama

Fot. 400mm.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank