Piast Gliwice ściągnął młodzieżowca z Legii Warszawa

redakcja

Autor:redakcja

09 czerwca 2021, 12:25 • 1 min czytania

Reklama
Piast Gliwice ściągnął młodzieżowca z Legii Warszawa

Piast Gliwice kontynuuje ofensywę transferową. Gliwiczanie dokonali już trzeciego letniego wzmocnienia. Tym razem do Piasta trafił już drugi młodzieżowiec. Zawodnikiem zespołu Waldemara Fornalika został Ariel Mosór, któremu latem wygasł kontrakt z Legią Warszawa.

Reklama

18-letni Mosór (rocznik 2003) od dłuższego czasu ocierał się o pierwszy zespół Legii. Czy to na treningach, czy nawet w meczach, bo dwukrotnie wybiegał już na boiska Ekstraklasy. Ale sam zainteresowany liczył na zdecydowanie więcej, dlatego zdecydował się nie przedłużać umowy z Legią. Najszybszy w wyścigu po piłkarza był gliwicki Piast, który w ten sposób wzmacnia rywalizację wśród młodzieżowców. Na dziś Waldemar Fornalik może wystawiać w tej roli:

  • Arkadiusza Pyrkę
  • Javiera Hyjka
  • Mateusza Winciersza
  • Maksyma Genderę
  • Michaela Ameyawa
  • Ariela Mosóra

Jest więc w kim wybierać. Wracając jednak do samego transferu – środkowy obrońca podpisał z nowym zespołem trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Warto dodać, że wczoraj do klubu dołączył Miguel Munoz.

Ekstraklasa w Fuksiarz.pl

Z kim zagra Piast Mosóra? Awans GKS-u Tychy po kursie 7,50 w Fuksiarz.pl!

fot. Piast Gliwice

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank