Kolejny przypadek koronawirusa w reprezentacji Hiszpanii

redakcja

Autor:redakcja

09 czerwca 2021, 08:29 • 1 min czytania

Reklama
Kolejny przypadek koronawirusa w reprezentacji Hiszpanii

To nie była spokojna noc dla naszych grupowych rywali. Późnym wieczorem hiszpańskie media przekazały wiadomość z ostatniej chwili: koronawirus w drużynie narodowej dotyczy kolejnej osoby. Tym razem chodzi o Diego Llorente, który według informacji federacji, opuścił już zgrupowanie kadry.

Reklama

– Piłkarz opuścił zgrupowanie pod okiem lekarzy. Przestrzegano przy tym ustalonych procedur. Drużyna będzie trenować indywidualnie – donoszą Hiszpanie. To kolejny problem „La Furia Roja” po tym, jak pozytywny wynik testu na COVID-19 uzyskał Sergio Busquets. Luis Enrique musiał wezwać na zgrupowanie rezerwy, a w sparingu z Litwą zagrała kadra do lat 21.

Hiszpanie są coraz bardziej zaniepokojeni, bo z obozu kadry dochodzą głosy o tym, że to nie koniec problemów. Luis Rubiales, prezes hiszpańskiej federacji, stwierdził, że najpewniej w najbliższych dniach kolejne osoby uzyskają pozytywne wyniki testów. Przypominamy, że reprezentacja Polski zagra z Hiszpanią w sobotę, 19 czerwca. Będzie to drugi mecz fazy grupowej dla biało-czerwonych.

EURO 2020 w Fuksiarz.pl!

Polska skorzysta na problemach Hiszpanów? Remis lub wygrana Polaków po kursie 2,50 w Fuksiarz.pl!

fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank