Niezwykły gest w lidze kobiet

redakcja

Autor:redakcja

06 czerwca 2021, 18:47 • 1 min czytania

Reklama
Niezwykły gest w lidze kobiet

Do niezwykłego zdarzenia doszło w 4 lidze kobiet grupy mazowieckiej. Jedna z drużyn wystawiła tylko osiem zawodniczek. Rywalki postanowiły… również zagrać w ósemkę.

Reklama

Mecz odbył się w Siedlcach, gdzie miejscowa sekcja kobieca Pogoni, delikatnie mówiąc, nie należy aktualnie do najlepszych. To zespół z dna tabeli. Goście, Żbik Nasielsk, postanowili też wyjść więcej w ósemkę. Mimo to wygrali 28:2.

Szczerze? Szacunek do tych ośmiu dziewczyn, które przyszły na mecz. Wiemy, że to nic szczególnego, stawić się na meczu, ale wiecie: grasz w drużynie bez szans na punkty. Przychodisz na mecz w ósemkę. Stajesz do walki. Wychodzisz i walczysz. Wynik oczywiście więcej niż bolesny, ale hart ducha zachowany.

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank