Kolejny polski klub zagra w europejskich pucharach. To AKS Zły

redakcja

Autor:redakcja

05 czerwca 2021, 11:12 • 1 min czytania

Reklama
Kolejny polski klub zagra w europejskich pucharach. To AKS Zły

Nie tylko Legia Warszawa, Raków Częstochowa, Śląsk Wrocław czy Pogoń Szczecin wezmą udział w (eliminacjach) europejskich pucharach. Swój znak na europejskim szlaku odciśnie także słynny AKS Zły. 

Reklama

Klub ze stolicy nie weźmie oczywiście udziału w rozgrywkach klubów profesjonalnych. AKS został natomiast zaproszony do wzięcia udziału w walce o nagrodę Feniksa. To europejski turniej zrzeszający drużyny amatorskie, wyróżniające się na swoim rynku.

Potencjalni rywale? Bardzo ciekawi, bowiem w Feniksie zagrają naprawdę mocne, uznane kibicowsko marki.

  • Brera Calcio (Mediolan)
  • AS Lodigiani 1972 (Rzym)
  • FC United of Manchester Afc
  • DWS (Amsterdam)
  • HFC Falke e.V. Hamburg
  • AKS Zły
  • Prague Raptors Football Club
  • Cuenca-Mestallistes 1925

Jak informuje Dominik Mucha, AS Lodigiani 1972 jest bardzo ważnym klubem dla piłki ze stolicy Włoch. Wychowali między innymi Lukę Toniego, przyszłego reprezentanta kraju, króla strzelców Serie A.

Losowanie rozpocznie się5 czerwca o godzinie 13:30.

Reklama

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank