Pożegnanie Podolskiego. „Spodziewałem się, że podziękują mi osobiście”

redakcja

Autor:redakcja

03 czerwca 2021, 20:56 • 1 min czytania

Reklama
Pożegnanie Podolskiego. „Spodziewałem się, że podziękują mi osobiście”

Lukas Podolski stanie się z końcem czerwca wolnym zawodnikiem. Zawodnik dzisiaj pożegnał się z Antalyasporem na swoich mediach społecznościowych. Z jego wpisów bije rozgoryczenie.

Reklama

Godne pożegnanie należy się każdemu piłkarzowi, który walczył dla Antalyasporu. Oczekiwałem, że działacze podziękują mi osobiście, a nie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jaka szkoda. Mimo to bardzo dziękuję fanom z tego pięknego miasta – pisze były reprezentant Niemiec.

Co dalej z Podolskim? Wiemy, że interesuje się nim Wieczysta, ale wiadomo, że trzeba patrzeć na te zapędy z dużym przymrużeniem oka. Piłkarz wielokrotnie obiecywał, że na koniec kariery wróci do Górnika Zabrze. Ma 35 lat, jego forma z każdym rokiem maleje. W tym sezonie ligi tureckiej zdobył cztery bramki i zaliczył dwie asysty. Jeśli chce się wywiązać ze swojej deklaracji, może na to najwyższa pora?

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank