Czterech reprezentantów Polski odmówiło szczepień

redakcja

Autor:redakcja

25 maja 2021, 14:31 • 1 min czytania

Reklama
Czterech reprezentantów Polski odmówiło szczepień

Na dzisiejszej konferencji prasowej Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy PZPN, poinformował jak wygląda kwestia szczepień w reprezentacji Polski. Szczepienia były dobrowolne, czterech graczy odmówiło ich przyjęcia.

Reklama

Kwiatkowski: – Dziewiętnaście osób się zaszczepiło dzisiaj. Osiem osób nie wzięło szczepionki, ale cztery z nich wcześniej przeszły COVID. Cztery osoby nie mają tej odporności, przeciwciał. Oczywiście to była ich dobrowolna decyzja. Każdy samemu ją podejmował. Nasz doktor, Jacek Jaroszewski, również rozmawiał z zawodnikami. Był specjalny lekarz również, który rzeczowo wyjaśniał jaki jest sens i jak ważne jest przyjęcie szczepionki, co ona daje. Każdy mógł swoją opinię wypracować i podjąć decyzję.

Cała konferencja poniżej.

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank