Georginio Wijnaldum odchodzi z Liverpoolu

redakcja

Autor:redakcja

24 maja 2021, 09:17 • 1 min czytania

Reklama
Georginio Wijnaldum odchodzi z Liverpoolu

Wijnaldum pożegnał się z kibicami Liverpoolu. Holenderski pomocnik odchodzi z klubu, wygasł mu kontrakt, którego nie przedłużył. Klopp nazwał go jednym z architektów sukcesu, jakim było wygranie Ligi Mistrzów i Premier League przez „The Reds”. Dzisiaj ten jegomość poszuka nowego wyzwania po pięciu latach spędzonych na Anfield. Możliwe, że 30-latek trafi do Bayernu Monachium.

Reklama

– Jedyne, czego prawdopodobnie będę żałował, to tego, że nie mogłem odejść z tytułem lub nagrodą, co byłoby naprawdę dobre dla mnie, dla fanów i dla całej społeczności. Wszyscy znają jednak okoliczności, jakie mieliśmy w tym sezonie. To było naprawdę trudne do zrealizowania. Jeśli spojrzymy na to, jak odwróciliśmy sytuację. Kilka tygodni temu wiele osób nie pomyślałoby, że możemy zająć trzecie miejsce i zakwalifikować się do Ligi Mistrzów. To jest dobre. Jestem szczęśliwy, że mogliśmy przenieść Liverpool do Ligi Mistrzów i po prostu pozostawiłem go w dobrym miejscu. Jeśli to będzie możliwe, chętnie tu wrócę. Mam z tym klubem tylko dobre wspomnienia i wraz z moją rodziną darzymy go szczególnym uczuciem – napisał na Twitterze Wijnaldum.

https://twitter.com/GWijnaldum/status/1396549621984419842

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank