Bereszyński negocjuje nowy kontrakt

redakcja

Autor:redakcja

23 maja 2021, 13:12 • 1 min czytania

Reklama
Bereszyński negocjuje nowy kontrakt

Jak poinformował Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, Bartosz Bereszyński negocjuje nowy kontrakt. To o tyle ciekawe, że obecna umowa wiąże go z klubem z Genui do 2023 roku. Dlaczego więc już teraz pojawił się temat przedłużenia?

Reklama

Klub jest zadowolony z występów Polaka, chce na nim budować. Bereszyński występuje w Sampdorii od pięciu lat, a każda drużyna potrzebuje w swoich szeregach graczy, którzy stanowią jej fundament. W Sampie chciano by, aby kimś takim długofalowo był Bereszyński.

Dlatego Polak dostał propozycję umowy do 2025 roku.

Polski zawodnik nie spieszy się jednak z decyzją. 28-letni piłkarz wie, że jeśli miałby jeszcze zmienić klub, to właśnie teraz. Kto wie też co wydarzy się na Euro, które może być trampoliną do lepszych klubów. Nowa umowa w praktyce wiązałaby Bereszyńskiego niemal do końca kariery w Sampdorii. Decyzja jest o tyle trudniejsza, że, jak powiedział zawodnik Tomaszowi Włodarczykowi, w klubie ma dojść do wielu zmian w pionie sportowym.

Fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank