Jimenez w Lechu? Górnik chce miliona euro

redakcja

Autor:redakcja

08 maja 2021, 11:17 • 1 min czytania

Reklama
Jimenez w Lechu? Górnik chce miliona euro

Jesus Jimenez od jakiegoś czasu jest łączony z Lechem Poznań. Na pewno jest to zawodnik, który potwierdza ligową jakość nawet w słabszym dla zabrzan sezonie, a w indywidualnych  błyskach widać, że nadawałby się do mocniejszego zespołu, w którym mógłby rozwinąć skrzydła.

Reklama

W dzisiejszym programie Stan Futbolu padły konkrety. Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl przyznał, że cena wywoławcza, jaką Górnik chce za swojego asa, to milion euro. Znając życie aż tyle Lech nie zapłaci, natomiast może się skończyć na kwocie polubownej. Zdaniem dziennikarza to mogłoby być na przykład 600 tysięcy euro.

Co sądzicie o tym transferze? Jimenez doskonale współpracował swego czasu z Angulo, potrafi więc wypracowywać akcje kolegów. Operuje za napastnikiem, gdzie nie jest skazany tylko na jedną pozycję. W tym sezonie Hiszpan ma 12 bramek, 3 asysty, 3 kluczowe podania.

lead

text

btn
Reklama

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank