Grzyb: – Jest mi wstyd za taki poziom spotkania

redakcja

Autor:redakcja

08 maja 2021, 08:28 • 1 min czytania

Reklama
Grzyb: – Jest mi wstyd za taki poziom spotkania

Kompromitujący występ zanotowała wczoraj Jagiellonia Białystok. Zespół Rafała Grzyba przegrał ze zmagającą się z wieloma problemami drużyną Górnika Zabrze, a druga połowa była wręcz żenująca w wykonaniu Jagiellonii, która miała kłopoty by oddać choćby celny strzał. Zabrzanie w tym czasie dość gładko stwarzali sobie kolejne szanse.

Reklama

Rafał Grzyb miał odwagę, by nie owijać w bawełnę: – Po dobrym początku i prowadzeniu 1:0, zaczęły się komplikacje w naszej drużynie. Potem praktycznie nic nie funkcjonowało w naszej grze. Doprowadzaliśmy do prostych sytuacji i strat, które napędzały przeciwnika. Konsekwencją były kolejne bramki Górnika. Druga połowa była już kwintesencją całego spotkania. Zwycięstwo Górnika było zasłużone i jako trener muszę powiedzieć, że pierwszy raz od dłuższego czasu jest mi wstyd za taki poziom spotkania, jaki zaprezentowaliśmy.

No cóż, kto inny będzie się zmagał z problemami wyciągnięcia Jagi z takiego impasu. Bo jakkolwiek ta kadra jest słabsza niż w czasach, gdy Jaga walczyła o mistrza, tak na pewno nie jest tak słaba, by znajdować się na dole tabeli i prezentować taki zawstydzający futbol. Jaga to jedno z największych rozczarowań sezonu.

Fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank