Paweł Żelem nowym prezesem Lechii Gdańsk

redakcja

Autor:redakcja

07 maja 2021, 17:17 • 1 min czytania

Reklama
Paweł Żelem nowym prezesem Lechii Gdańsk

Zaskoczeń nie było, w Lechii Gdańsk wymiana na najważniejszym stanowisku przebiegła dość spokojnie. Za odchodzącego Adama Mandziarę w fotel prezesa klubu wskakuje Paweł Żelem. O zmianach poinformował sam klub – biorąc pod uwagę, że Mandziara pozostaje przewodniczącym Rady Nadzorczej, trudno uznać całość za rewolucję.

Reklama

Oto komunikat klubu.

Podczas dzisiejszego posiedzenia Rady Nadzorczej Lechii Gdańsk SA na jej przewodniczącego ponownie powołano Adama Mandziarę. Natomiast Paweł Żelem został oficjalnie powołany na stanowisko Prezesa Zarządu Klubu Lechia Gdańsk SA.

Jak już wspomniałem w mojej wypowiedzi po Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy, w funkcjonowaniu Klubu nic się nie zmienia. Powołanie mnie do pełnienia funkcji Przewodniczącego Rady Nadzorczej, jak również powołanie na stanowisko Prezesa Zarządu Pawła Żelema jest realizacją woli akcjonariusza większościowego Lechii Gdańsk  – powiedział Adam Mandziara.

Obecnie Spółką Lechia Gdańsk SA kieruje trzyosobowy zarząd: Prezes Paweł Żelem, oraz dwóch wiceprezesów – Robert Krupski i Piotr Zejer. W Radzie Nadzorczej zasiadają Adam Mandziara, Adriana Seget, Dariusz Krawczyk oraz Michał Hałaczkiewicz.

Reklama

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
0
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank