Kibice Chelsea będą brali udział w posiedzeniach zarządu

redakcja

Autor:redakcja

05 maja 2021, 08:28 • 1 min czytania

Reklama
Kibice Chelsea będą brali udział w posiedzeniach zarządu

Chelsea oficjalnie poinformowała o zmianach, które czekają klub w relacjach władz z kibicami. Do tej pory spotkania zarządu były zamknięte, lecz teraz ma to się zmienić. To efekt protestów fanów po dołączeniu do Superligi, a także nauczka wyciągnięta na podstawie scen sprzed Old Trafford. 

Reklama

Rozporządzenie wydane przez Chelsea, wchodzi w życie od pierwszego lipca.

Zgodnie z jego treścią, w zebraniach zarządu będzie mogła uczestniczyć mała grupka kibiców. Będą oni wybrani przez głosowanie, co ma na celu zwiększenie prestiżu całego przedsięwzięcia. Najważniejsze jest jednak to, że w gruncie rzeczy mamy do czynienia z ruchem czysto PR-owym.

Wyselekcjonowani kibice nie będą mieli bowiem prawa głosu równego lub mniejszego w stosunku do zarządu. Na zebraniach będą mogli patrzeć włodarzom na ręce, a także pełnić funkcję doradczą, ale nic poza tym.

Fot.Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank